PODPOWIEDZI:

Nagrywanie filmów staje się jeszcze łatwiejsze - najnowsza oferta kamer firmy Samsung

Nagrywanie filmów staje się jeszcze łatwiejsze - najnowsza oferta kamer firmy Samsung

Samsung firma która jest liderem na rynku mediów cyfrowych oraz technologii cyfrowych, zaprezentowała swoje nowe kamery wideo. Kamery Q20, QF20, F80 oraz W300 posiadają szereg funkcji, które będą bardzo przydatne dla filmowców. Kamery Q20 i QF20 posiadają funkcję Samsung Switch Grip, która sprawia, że filmowanie staje się bardzo proste. Kamery posiadają moduł sieci bezprzewodowej, który pozwala szybko publikować filmy w internecie lub przeglądać je na ekranie telewizora lub komputera.

Swoboda i zabawa z kamerami Q20 i QF20

Jest udoskonaloną wersją poprzednika - kamery Q10. Kamerę wyposażono w Switch Grip 2 z funkcją Vertical Recording, który pozwala jeszcze łatwiej filmować. Obojętnie jak trzymamy kamerę, specjalny żyroskop sam rozpoznaje w jakim kamera jest położeniu i sam dostosowuje obraz na wyświetlaczu LCD. Kamera Q20 może zostać podłączona do sieci bezprzewodowej, co pozwala w łatwy sposób transmitować nagrane filmy.

Q20

Kamera Q20 pozwala nagrywać filmy jakości Full HD 1080p. Produkt posiada zoom optyczny x20. Oprogramowanie kamery zawiera nowatorską funkcję Shake It, która umożliwia losowe dodawanie artystycznych efektów za pomocą jednego potrząśnięcia kamerą.

QF20

W300 i W350 – dla poszukiwaczy mocnych wrażeń

Kamera W300 jest najnowszym produktem firmy Samsung z zakresu kamer kieszonkowych. Została zaprojektowana z myślą o miłośnikach mocnych wrażeń i sportu. Pozwala ona na filmowanie w jakości 1080/30p Full HD. Kamera jest odporna na kurz i wytrzyma upadek nawet z dwóch metrów. Jest również wodoszczelna do pięciu metrów. To wymarzone urządzenie dla nurkujących z fajką, narciarzy, skoczków spadochronowych czy pasjonatów rowerów górskich. Szeroka gama funkcji ułatwiających obsługę kamery sprawia, że model W300 doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach. Kamerę wyposażono w matrycę 5M BSI CMOS oraz jasny obiektyw F2.2.

Wesołe, rodzinne chwile w jakości HD z kamerą F80

Samsung F80 jest elegancką kamerą, która pozwala nagrywać filmy w jakości HD. Produkt jest zgodny ze standardem HDMI. Kamerę wyposażono w zoom optyczny 52x oraz zoom inteligentny 65x. Kamera pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1280x720 30p. F80 posiada matrycę CMOS 1/3.2” 5M pikseli. Funkcja Smart Background Music II pozwala dodać własną ścieżkę dźwiękową do obrazu wideo, dzięki czemu filmy są naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.

F80

blog comments powered by Disqus
Nagrywanie filmów staje się jeszcze łatwiejsze - najnowsza oferta kamer firmy Samsung