PODPOWIEDZI:

Kuchenka do pieczenia chleba

Kuchenka do pieczenia chleba

Pieczywo, które obecnie możemy kupić w sklepie, różni się w smaku od tego który pamiętamy z czasów dzieciństwa. Jednak nie musi to pozostać tylko wspomnieniem i możemy sobie przypomnieć i teraz zapach i smak chleba wypiekanego przez mamę czy babcię. Dla tych którzy tęsknią za tym aromatem, rozwiązaniem może być kuchenka mikrofalowa która posiada specjalną funkcję pieczenia chleba.

Coraz częściej korzystamy z szybkiego jedzenia przez coraz to większe tempo życia i ciągły brak czasu na zajmowanie się kuchnią. Zwykle kupujemy chleb w sklepach lub piekarniach który na ogół już jest gotowy. Niestety kontrole wykazują, że często w sklepach kupujemy produkty chlebopodobne. Według Państwowej Inspekcji Handlowej, co czwarty chleb sprzedawany w dużych sieciach handlowych nie spełnia norm. W dodatku do chleba dodaje się mnóstwo polepszaczy takich jak bułka tarta, gips, a nawet kreatynina!

CMCB 9730DS

Choć trudno tak na co dzień zrezygnować z kupowania w sklepie chleba, warto od czasu do czasu spróbować zrobić samodzielny wypiek. Pieczenie chleba w cale nie musi być zadaniem skomplikowanym i czasochłonnym. Kuchenka mikrofalowa CMCB 9730DS marki Candy to produkt, który pozwoli nam wypiec chleb niezwykle szybko. Na wyposażeniu kuchenki znalazł się metalowy pojemnik, który służy jako forma do pieczenia chleba, a także nóż do wyrabiania ciasta. Do wypieku chleba wystarczy tylko kupić gotową mąkę z drożdżami i dodatkami. Wszystko to wsypujemy do pojemnika, dodajemy wodę w odpowiednich proporcjach i wstawiamy do mikrofalówki. Ustawiamy funkcje pieczenia chleba i po jakimś czasie możemy się cieszyć pachnącym wypiekiem.

blog comments powered by Disqus