PODPOWIEDZI:

Rekordowa sprzedaż Battlefield 3 w Polsce!

Rekordowa sprzedaż Battlefield 3 w Polsce!

Firma Electronics Arts zakomunikowała, że po pierwszych siedmiu dniach sprzedaży gry Battlefield 3 w Polsce, sprzedała się ona w ilości 53 tysięcy egzemplarzy. Jest to wynik lepszy o 22% od tego który uzyskał w roku ubiegłym Call of Duty Black Ops. Wynik gry Battlefield 3 ustanawia nowy rekord dla gatunku gier wojennych i czyni nową produkcję studia DICE jedną z najlepiej sprzedających się produkcji w historii rodzimej branży gier.

Po niespełna dwóch tygodniach Battlefield 3 został sprzedany w ilości 66 tysięcy egzemplarzy.

Entuzjazm dla gry Battlefield 3 jest również wyrażany przez pozytywne opinie wygłaszane przez media branżowe i samych graczy. Pochwały zbiera także polska wersja językowa gry. Rodzimy dobbing spotkał się z uznaniem portalu dupscore.pl, który wystawił ocenę 5/6. Według tego prestiżowego portalu "granie w Battlefield 3 po polsku to po prostu przyjemność”.

battlefield 3

Premiera gry jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży rozrywkowej w Polsce w tym roku. Wynik finansowy uzyskany „na otwarcie” (ok. 7.180.000 PLN), jest lepszy od rezultatu jaki został osiągnięty w naszym kraju przez filmy „Bitwa Warszawska 1920” (4.747.972 PLN) oraz „Kac Vegas w Bangkoku” (2.995.800 PLN). Wynik jest porównywalny z takimi hitami, jak „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” (7.122.793 PLN), czy „Harry Potter i Insygnia Śmierci” (7.754.589) po pierwszych trzech dniach wyświetlania.

Gra Battlefield 3 dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej na platformach PC (w wersji pudełkowej oraz cyfrowej, dostępnej na platformie Origin.com), PS3 oraz Xbox 360.

battlefield 3

blog comments powered by Disqus
Rekordowa sprzedaż Battlefield 3 w Polsce!