PODPOWIEDZI:

Samsung rozszerza ofertę swoich tabletów w Polsce o model GALAXY Tab 8.9

Samsung rozszerza ofertę swoich tabletów w Polsce o model GALAXY Tab 8.9

Samsung rozszerzył swoją ofertę tabletów na polskim rynku o kolejny model, tym razem Galaxy Tab 8.9, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android 3.1. Urządzenie zapewni pełną wydajność obecnego już w Polsce modelu Galaxy Tab 10.1 przy jednocześnie bardziej kompaktowych wymiarach. Galaxy Tab 8.9 będzie towarzyszył właścicielowi w każdej sytuacji – 8,6 mm grubości i ekran o przekątnej 8,9 cala oraz niska waga - 470 g, czynią z niego bardzo narzędzie zarówno pracy, jak i rozrywki

Urządzenie pozwala korzystać nie tylko z aplikacji w Android Market, czy Samsung Apps, ale oferuje też dostęp do treści dostarczanych przez preinstalowane narzędzia.

Readers Hub otwiera przed użytkownikiem dostęp do ponad 2,2 mln książek, 2 tys. gazet w 49 językach oraz 2300 magazynów w 22 językach.

Music Hub daje wybór spośród ponad 13 mln piosenek.

Aplikacja Social Hub, w wersji dedykowanej dla tabletów, łączy w sobie pocztę elektroniczną, komunikaty, kontakty, kalendarz i serwisy społecznościowe.

GALAXY Tab 8.9

Mniejsze wymiary GALAXY Tab 8.9 wcale nie oznaczają kompromisów w zakresie wydajności. Podobnie jak GALAXY Tab 10.1 urządzenie zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor Tegra 2 taktowany zegarem 1 GHz, a rozdzielczość ekranu 1200x800 pikseli gwarantuje wysokiej jakości obraz.

Rozwiązania korporacyjne

GALAXY Tab 8.9 oferuje wsparcie dla pakietu rozwiązań oferujących klientom korporacyjnym dodatkowe poziomy bezpieczeństwa przetwarzanych przez nie danych. Dzięki współpracy z takimi liderami rozwiązań IT jak Cisco, Sybase, SAP czy Citrix możliwe stało się uzyskanie większej elastyczności pracy i łączności dla pracowników mobilnych, gwarantując, że użytkownicy będą w stanie działać bardziej efektywnie w drodze przy zachowaniu gwarancji bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu danych. Możliwe jest również zdalne zarządzanie telefonem, tablet może też działać jako router WiFi, udostępniając połączenie internetowe innym urządzeniom.

GALAXY Tab 8.9

Akcesoria

Wraz z nowym modelem tabletu pojawią się w sprzedaży również dedykowane akcesoria. Dla tych, którzy chcą usprawnić codzienną pracę z tabletem idealną propozycją będzie klawiatura – ze stacją dokującą ECR-K15 w rekomendowanej cenie detalicznej 259 zł lub Bluetooth za 399 zł. W ofercie akcesoriów znajdą się również dwa modele etui – kieszeń skórzana czarna lub brązowa EFC-1C9LCE w cenie 89 zł oraz otwierane, EFC-1C9NB (czarne) i EFC-1C9NIE (kość słoniowa) za 199 zł. Dostępna będzie również podstawka ładująca EDD-D1C9BEG w cenie 99 zł.

Sugerowana cena detaliczna tabletu GALAXY Tab 8.9 wynosi 2199 zł. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją

blog comments powered by Disqus
Samsung rozszerza ofertę swoich tabletów w Polsce o model GALAXY Tab 8.9