PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

HP wraca do gry z nowym tabletem HP Slate 2

HP wraca do gry z nowym tabletem HP Slate 2

Najnowszy tablet HP - Slate 2, posiada w pełni funkcjonalny system operacyjny Microsoft Windows i waży zaledwie 680 g. Umożliwia elastyczne tworzenie, edytowanie i przeglądanie treści na jednym, przenośnym i lekkim urządzeniu. Z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w firmach oraz w instytucjach takich branż, jak edukacja, służba zdrowia, administracja państwowa i handel detaliczny, w których użytkownicy często pracują z dala od tradycyjnych biurek

Tablet HP Slate 2 ma pojemnościowy ekran multitouch o przekątnej 22,6 cm (8,9 cala), który umożliwia wprowadzanie informacji przez dotyk lub rysik. Jest także wyposażony w klawiaturę Swype, która rozszerza funkcje dotykowe, umożliwiając wygodne i sprawne wprowadzanie danych jednym ciągłym ruchem palca lub rysika po klawiaturze ekranowej.

„HP wsłuchując się w opinie klientów zaangażowało się w produkcję tabletów, starając się ulepszać swoje produkty, aby jak najlepiej zaspokajały wszelkie potrzeby biznesowe" — powiedział Charl Snyman, Wiceprezes Działu Komputerowych Systemów Osobistych w HP na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „HP Slate 2 ma właściwie dobrany zestaw zaawansowanych funkcji, jest wyposażony w solidne zabezpieczenia oraz oferuje całą gamę połączeń bezprzewodowych tak potrzebnych w dzisiejszym mobilnym, wymagającym, profesjonalnym środowisku pracy”.

HP Slate 2

Tablet HP Slate 2 ma procesor Intel Atom Z670 z technologią mSATA SSM, która przyspiesza uruchamianie urządzenia i wydłuża czas pracy akumulatora nawet do sześciu godzin.
Dodatkowy sprzęt i oprogramowanie zwiększające bezpieczeństwo i funkcjonalność tabletu obejmuje:

  • Wbudowany układ zabezpieczający TPM, który chroni dane — od wiadomości e-mail po informacje zapisane na dysku twardym.
  • Wbudowany moduł Security for HP ProtectTools, który umożliwia sterowanie i zarządzanie układem TPM (dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo uwierzytelniania użytkowników), poprawia integralność chronionego dysku osobistego, chroni wiadomości e-mail oraz zapewnia obsługę chronionych certyfikatów cyfrowych.
  • Obsługa przez BIOS oprogramowania Computrace Pro, co ułatwia ochronę przed kradzieżą danych, ponieważ umożliwia zdalne usuwanie danych. Zwiększa to bezpieczeństwo poufnych informacji.
  • HP Connection Manager — jeden interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe sterowanie połączeniami bezprzewodowymi (w tym Wi-Fi), przewodowymi (sieć LAN), Bluetooth oraz opcjonalnie wbudowanym modułem 3G Mobile Broadband i zapewnia wygodny dostęp do Internetu i intranetu z wielu miejsc na całym świecie.

HP Slate 2

Dla pracowników mobilnych przydatna jest umieszczona z przodu kamera internetowa VGA, która umożliwia udział w wideokonferencjach, oraz znajdujący się z tyłu aparat cyfrowy o rozdzielczości 3 megapikseli, którym można robić zdjęcia i nagrywać filmy wideo. Technologia SRS Premium Sound zapewnia optymalne ustawienia dźwięku dla aplikacji głosowych i multimedialnych, a gniazdo na kartę SD daje większe możliwości przechowywania i udostępniania plików.

HP Slate 2

Stacja dokowania HP Slate Dock umożliwia połączenie z urządzeniem przez 2 porty USB 2.0 i port HDMI.

HP Slate 2

Opcjonalna klawiatura HP Slate Bluetooth Keyboard i futerał stanowią elegancki, ekskluzywny komplet, który mieści tablet HP Slate, klawiaturę Bluetooth z akumulatorem, rysik HP Slate Digital Pen oraz identyfikator i wizytówki lub karty kredytowe.

HP Slate 2

Tablet HP Slate 2 będzie dostępny w sprzedaży w Polsce od grudnia br. a cena najtańszej wersji będzie wynosić 2399 PLN netto.

blog comments powered by Disqus
HP wraca do gry z nowym tabletem HP Slate 2