PODPOWIEDZI:

ASUS ZENBOOK czyli nowa era komputerów przenośnych

ASUS ZENBOOK czyli nowa era komputerów przenośnych

ASUS ZENBOOK - stanowi nową erę komputerów przenośnych. Jest to sprzęt niezwykle smukły, ultraszybki, ultrabezpieczny i ultramobilny. Zgodnie z prognozami ekspertów ultrabooki, którymi jest m.in ASUS ZENBOOK, stworzą nową kategorię produktów, która zmieni oblicze rynku komputerowego. Podczas ASUS Silver Night nastąpiła oficjalna prezentacja ultrabooków firmy Asus. Czy to początek ultraery nowej kategorii produktów?

Rynek urządzeń przenośnych już szykuje się na prawdziwą rewolucję. Wszystko to za sprawą ultrabooków i ich ciągle rosnącej popularności. Szybko produkty te zdobywają serca użytkowników.

Rozwój nowych technologii zwiększa automatycznie oczekiwania użytkowników. Ultrabooki stanowią doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. ASUS ZENBOOK to ultrabook, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Jest lekki i wydajny a przy tym piękny. Projektując ultrabooka, designerzy z firmy Asus kierowali się minimalistycznym stylem, bezkonkurencyjną wydajnością, ideą technologii przyjaznej środowisku oraz doskonałym dźwiękiem.

ASUS ZENBOOK

"Tworząc ASUS ZENBOOK chcieliśmy połączyć najwyższej jakości technologię ze stylowym designem. Tak powstał ultrabook, który mierzy zaledwie 3 mm grubości z przodu i 17 mm z tyłu obudowy, jest bardzo lekki i poręczny. Jego delikatny wygląd nie powinien jednak nikogo zmylić. ZENBOOK zawiera
w sobie mocne komponenty takie jak procesor Intel® Core™, Dysk SSD, USB 3.0, USB Charger+ czy też technologię SonicMaster" - powiedział Bartosz Jeziorański, Country Manager w ASUS Polska.

Premiera ultrabooków miała miejsce 8 listopada podczas Asus Silver Night w Pin-up Studio w Warszawie. Oprócz prezentacji nowych urządzeń przedstawiciele firm Asus Polska i Intel Polska podzielili się informacjami dotyczącymi przyszłości rynku nowych technologii i możliwości nowych urządzeń. Zaproszeni goście, oprócz prezentacji ultrabooków, mogli obejrzeć niepowtarzalny pokaz tańca z wachlarzami, który był połączeniem tańca współczesnego oraz wschodnich sztuk walki w wykonaniu Mistrza Nam, wielokrotnego złotego medalisty Francji, Mistrza Europy w Tai Chi Chuan w 1995 roku oraz Julii Bui, kilkukrotnej mistrzyni Francji w chińskich sztukach walki.

blog comments powered by Disqus
ASUS ZENBOOK czyli nowa era komputerów przenośnych