PODPOWIEDZI:
Philips PerfectCare PSG9050/20 - Generator pary z kamerą

Atrakcyjna oferta „ZGRANA PARA OD LG” - kup telewizor, a tablet dostaniesz za darmo!

Atrakcyjna oferta „ZGRANA PARA OD LG” - kup telewizor, a tablet dostaniesz za darmo!

Firma LG przygotowała bardzo kuszącą ofertę. Wystarczy kupić nowoczesny, 55-calowy telewizor LG z linii Smart TV, a dostanie się zupełnie za darmo najnowszy tablet tej firmy, czyli model LG G-Pad 8.3.

Telewizory, które zostały objęte promocją, to zaawansowane Smart TV o przekątnej 55 cali. Są to konkretnie modele 55LA860V oraz 55LA740S. Po ich nabyciu, wystarczy jedynie zarejestrować swój zakup na stronie internetowej akcji www.ZgranaPara.com i odebrać tablet LG G-Pad 8.3. Czas na rejestracje jest do 5 stycznia 2014 roku. Liczba telewizorów objętych promocją jest ograniczona, więc warto się spieszyć, gdyż taka okazja może się już nie pojawić.

LG 55LA740S

Warto dodać, że oba telewizory cechują się świetną jakością obrazu i bardzo smukłą budową. Są to Smart TV i z racji tego, posiadają mnóstwo przydatnych funkcji i zaawansowanych technologii. Obejmują one również kompatybilność np. z oferowanym w promocji tabletem. Mamy możliwość przesyłania treści pomiędzy telewizorem a tabletem. Jest również aż 50GB wolnej przestrzeni na nasze treści w indywidualnym koncie LG Cloud. To nie jedyne korzyści płynące z użytkowania telewizorów Smart TV od LG. Mamy również dostęp do kanałów telewizyjnych Kino Polska, FilmBox, FilmBox Extra oraz kanałów DocuBox, FashionBox, FightBox i Kino Polska Muzyka, nieprzerywanych reklamami, dostępnych na żywo w rozdzielczości HD.

LG G Pad

Akcja promocyjna „Zgrana Para” trwa do 24 grudnia 2013 roku. Następnie, do 5 stycznia 2014 roku wystarczy zarejestrować się na stronie akcji i cieszyć się połączonymi możliwościami inteligentnej telewizji oraz pierwszego 8-calowego tabletu z wyświetlaczem Full HD.

blog comments powered by Disqus
Atrakcyjna oferta „ZGRANA PARA OD LG” - kup telewizor, a tablet dostaniesz za darmo!