PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1500 zł w 2019 roku |TOP 5|

Goclever Insignia 785 PRO - niedrogi tablet z procesorem Intel Atom

Goclever Insignia 785 PRO - niedrogi tablet z procesorem Intel Atom

Goclever Insignia 785 PRO to kolejny przystępny cenowo tablet od firmy Goclever. Model ten wyróżnia się bardzo wydajnym procesorem Intel Atom, który po raz pierwszy został zastosowany przez producenta w tablecie. Dowiedzcie się więcej o tym urządzenie z naszego newsa.

Goclever Insignia 785 PRO to niedrogi tablet, który oferuje wysoką wydajność jak na swój przedział cenowy. Jest tu bowiem procesor Intel Atom, który doskonale poradzi sobie z obsługą nawet najbardziej "zasobożernych" gier, grafiki czy materiałów wideo HD. Wspomagany jest technologią Hyper-Threading. Skutkuje to efektywnym podniesieniem mocy procesora.

Goclever Insignia 785 PRO 2

Mocny procesor to niejedyna zaleta urządzenia. Jest tu także wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 7,85 cala, rozdzielczości 1024 x 768 punktów i proporcjach 4:3. Zapewni komfortową obsługę urządzenia. Warto też wspomnieć o układzie graficznym PowerVR SGX544, 1 GB pamięci operacyjnej DDR2 RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci Flash. Dzięki takiej specyfikacji tablet est bardzo multimedialny.

Przeczytajcie także newsa o innym, przystępnym cenowo tablecie marki Goclever - GOCLEVER Orion 102

To nie koniec przydatnych rzeczy w tablecie Goclever Insignia 785 PRO. Dodatkowymi atutami sprzętu są: wbudowany moduł GPS z mapami Polski, Czech i Słowacji (dzięki któremu tablet może pełnić funkcję pełnoprawnej nawigacji), system Android 4.2.2 (Jelly Bean) oraz obsługa standardu Wireless Display. Są również dwie kamery oraz bateria o pojemności 4600 mAh.

Goclever Insignia 785 PRO

Warto zaznaczyć, że przy swojej wydajności i funkcjonalności, tablet jest bardzo smukły i elegancki - ma 7,2 mm grubości, waży 310 g oraz posiada srebrzysto-niebieską, aluminiową obudowę.

Cena tabletu w sieci X-KOM to 649 zł. Insignia 785 PRO jak wszystkie urządzenia polskiego producenta jest objęty 24-miesięczną gwarancją, w tym 12 miesięcy w wygodnym systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Goclever Insignia 785 PRO - niedrogi tablet z procesorem Intel Atom
Autor: Łukasz