PODPOWIEDZI:

HUAWEI Vision, został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Award 2012

HUAWEI Vision, został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Award 2012

HUAWEI - wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, został laureatem tegorocznej edycji nagrody iF Design Award. Model HUAWEI Vision zdystansował 4332 produkty zgłoszone do konkursu z 48 krajów i znalazł się w gronie 1218 propozycji wyróżnionych za nadzwyczajne wzornictwo i projekt. Zdobycie iF Design Award stanowi świadectwo umiejętnego łączenia przez HUAWEI eleganckiej formy z bogactwem funkcjonalności. Jako jeden z laureatów nagrody, HUAWEI Vision zostanie zaprezentowany podczas targów CeBIT 2012, największego na świecie wydarzenia branży teleinformatycznej

Telefon HUAWEI Vision to wyjątkowe połączenie luksusu z technologią.

HUAWEI Vision posiada wykonaną z jednego kawałka aluminium opływową obudowę typu unibody, która w najcieńszym punkcie mierzy 9.9 mm. Specjalnie wyprofilowany ekran dotykowy nie tylko świetnie wygląda, ale zapewnia większą funkcjonalność. Każdy z wyświetlaczy tworzony jest przy pomocy technologii wykorzystywanych przy produkcji szwajcarskich zegarków i powstaje nawet 17 godzin. Wykorzystanie w produkcji 25 różnych procesów służy stworzeniu wrażenia niezwykłej trójwymiarowej przestrzeni dotykowej ekranu. Każdy HUAWEI Vision to prawdziwe industrialnie dzieło sztuki.

vision

Poczuj głębię interfejsu 3D

Wyprofilowany ekran dotykowy smartfonu HUAWEI Vision ożywa dzięki wyjątkowemu interfejsowi, oferującemu użytkownikom wyjątkowe doznanie trzech wymiarów. Trójwymiarowy interfejs telefonu umożliwia umieszczenie na przestrzennych panelach skrótów do najczęściej wykorzystywanych funkcji i aplikacji urządzenia. Dzięki temu można swobodnie personalizować i wygodnie poruszać się po menu.

HUAWEI Vision jest pierwszą platformą opartą o system Android, na którą przeniesiono popularną grę RPG 3D oferowaną przez Gameloft „Chaos and Order”, pozwalając graczom na tworzenie i udostępnianie ich własnych legend dziejących się w trójwymiarowym świecie „Sahara Dayton”.

Smartfon Vision idealnie wpisuje się w nową filozofię HUAWEI „Let’s Simply Share”.
Jego forma i łatwe w użyciu zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają łatwo użytkownikom łączyć się i dzielić z innymi.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI Vision, został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Award 2012