PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa

Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa

Najnowsza kolekcja marki Lorus to pięć zegarków, których tarcze przypominają tablice rozdzielcze w samochodach i samolotach. Modele te polecane są przez lotniczą grupę akrobatyczną The Blades. Co więcej, jakość czasomierzy gwarantowana jest przez Seiko

Wszystkie zegarki wykonane są ze stali szlachetnej, posiadają szkło mineralne, stoper, datownik i są wodoszczelne do 10 ATM. Ich sportowy wygląd zapewne spodoba się fanom motoryzacji i lotnictwa.

Na szczególną uwagę zasługuje model RT319AX9, w którym połączono sportowy styl z wyrafinowaną elegancją. Dziurkowany pasek przeszywany czerwoną nicią nadaje mu charakteru i wyróżnia spośród męskich zegarków.

lorus

W kolekcji znajdziemy ponadto trzy czasomierze na bransolecie - z czarną tarczą i czarnym pierścieniem - RT311AX9; ze stalowym pierścieniem - RT313AX9; oraz z białą tarczą i stalowym pierścieniem - RT315AX9. Dla tych którzy wolą paski skórzane, do wyboru jest oprócz wspomnianego wcześniej modelu RT319AX9 - model RT317AX9 z czarną tarczą i stalowym pierścieniem.

Ceny zegarków, mieszczą się w przedziale 299 zł do 335 zł.

blog comments powered by Disqus
Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa