PODPOWIEDZI:

Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa

Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa

Najnowsza kolekcja marki Lorus to pięć zegarków, których tarcze przypominają tablice rozdzielcze w samochodach i samolotach. Modele te polecane są przez lotniczą grupę akrobatyczną The Blades. Co więcej, jakość czasomierzy gwarantowana jest przez Seiko

Wszystkie zegarki wykonane są ze stali szlachetnej, posiadają szkło mineralne, stoper, datownik i są wodoszczelne do 10 ATM. Ich sportowy wygląd zapewne spodoba się fanom motoryzacji i lotnictwa.

Na szczególną uwagę zasługuje model RT319AX9, w którym połączono sportowy styl z wyrafinowaną elegancją. Dziurkowany pasek przeszywany czerwoną nicią nadaje mu charakteru i wyróżnia spośród męskich zegarków.

lorus

W kolekcji znajdziemy ponadto trzy czasomierze na bransolecie - z czarną tarczą i czarnym pierścieniem - RT311AX9; ze stalowym pierścieniem - RT313AX9; oraz z białą tarczą i stalowym pierścieniem - RT315AX9. Dla tych którzy wolą paski skórzane, do wyboru jest oprócz wspomnianego wcześniej modelu RT319AX9 - model RT317AX9 z czarną tarczą i stalowym pierścieniem.

Ceny zegarków, mieszczą się w przedziale 299 zł do 335 zł.

blog comments powered by Disqus
Najnowsza kolekcja zegarków dla mężczyzn od Lorusa