PODPOWIEDZI:

Najlepszym prezentem na Święta… odrobina spokoju

Najlepszym prezentem na Święta… odrobina spokoju

Widok rodziny przy świątecznym stole dla wielu jest najważniejszym momentem świąt Bożego Narodzenia. Radość ze wspólnego świętowania niestety bywa poprzedzona wielogodzinnymi przygotowaniami. Dobrze byłoby zrobić sobie przed Świętami mały prezent w postaci odrobiny wolnego czasu i chwili spokoju.

Najlepiej smakuje wigilijna kolacja w gronie rodziny lub przyjaciół. Pamiętajmy również o tych którzy włożyli swoje siły w przygotowanie uroczystości. Bez ich wysiłku ta świąteczna kolacja nie miała by miejsca. Dlatego też z pamięcią o tych osobach firma MPM postanowiła obdarować ich odrobiną wolnego czasu. Dzięki zastosowaniu wieloczynnościowego robota kuchennego Kasia 116, przyrządzenie tradycyjnych 12 potraw będzie niezwykle łatwe i przyjemne.

Barszcz czerwony jest tradycyjnym i obowiązkowym daniem na świątecznym stole. Dzięki tarczy do krojenia warzyw w plastry uzyskanie doskonałego, naturalnego i esencjonalnego barszczu nie będzie stanowić problemu. Końcówka do siekania pozwoli na przygotowanie grzybowego nadzienia do uszek. Potrawą, która sprawi, że na twarzach członków rodziny pojawi się uśmiech, są pierogi. Tajemnicą ich przygotowania jest dobrze wyrobione ciasto. Dotychczas niewiele robotów radziło sobie z tym zadaniem wystarczająco dobrze. Specjalny mieszak do jego wyrabiania sprawi, że wykonanie tej czynności będzie łatwe i przyjemne.

mpm kasia

Polska tradycja wigilijna mówi, że stół nie może się obejść bez rybnego dania. Śledź obok karpia witany jest na stole również z radością. Ryba ta może być przyrządzana na dziesiątki sposobów. W najpopularniejszej i najprostszej, ale bardzo smacznej wersji, podawana jest z cebulką i olejem. Cały sekret jest w dobrze poszatkowanej cebuli. Dobrze tutaj spisze się specjalna końcówka siekająca. Śledź po pierzynką jest tylko z pozoru bardziej skomplikowaną potrawą. Wystarczy końcówka do ścierania i piękne, kolorowe warstwy z buraczków, ziemniaczków, jajek, marchewki i żółtego sera pojawią się w jednej chwili.

Warto także pamiętać o słodkim dodatku do wigilijnej kolacji. Funkcja ubijania i miksowania dostępna w robocie kuchennym sprawi że przygotowany sernik będzie puszysty i gładki, a makowiec zwarty i delikatny. Robot Kasia 116 wyposażony jest również w przystawkę do wyciskania soku, który będzie zdrową alternatywą dla różnego rodzaju nektarów i napojów.

Robot kuchenny Kasia 116 pozwoli nam zaoszczędzić czas przygotowania wigilijnej kolacji, który jest niezwykle cenny w tych rodzinnych dniach. Najlepszym prezentem jest przecież to, co dajemy z serca. …no i może jeszcze małe „co nieco”.

blog comments powered by Disqus
Najlepszym prezentem na Święta… odrobina spokoju