PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

ASUSPRO – nowa marka notebooków biznesowych od ASUSa

ASUSPRO – nowa marka notebooków biznesowych od ASUSa

Firma Asus poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej marki biznesowych notebooków ASUSPRO. W tym kwartale będzie można kupić dwa pierwsze modele tych notebooków – B23E oraz B33E. Produkty z serii ASUSPRO to modele klasy biznes, posiadające wydajne podzespoły, mocną obudowę oraz zaawansowane zabezpieczenia sprzętowe i przedłużoną gwarancję.

Komputery przenośne stają się standardem w firmach. Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na zakup notebooka w miejsce wysłużonego desktopa – mówi Bartosz Jeziorański, Country Manager w firmie ASUS Polska. Notebooki ASUSPRO to seria komputerów stworzonych z myślą o specyficznych potrzebach klientów biznesowych. Postawiliśmy w nich przede wszystkim na wzmocnioną, wytrzymałą obudowę, szereg zabezpieczeń oraz minimalistyczny styl. Istotna z punktu widzenia firm będzie także wydłużona gwarancja – dodaje.

ASUSPRO B33E oraz B23E

ASUSPRO B33E oraz B23E – pierwsze modele już niebawem w Polsce

Asus ASUSPRO B33E to model który posiada matrycę wielkości 13,3 cali. Obudowa notebooka wykonana jest z aluminium, które przeszło rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Notebook posiada wzmocnione zawiasy, które gwarantują 30 tysięcy cykli otwarcia i zamknięcia sprzętu. Produkt posiada wodoodporną klawiaturę, która chroni przed zalaniem. Dodatkowo sprzęt jest odporny na wstrząsy i upadek z wysokości 80 cm. Notebook posiada również zabezpieczenia software’u. Czytnik linii papilarnych oraz czytnik kryptograficzny zapewniają cennym danym niezbędną ochronę. Modele z serii ASUSPRO są również wyposażone w moduł TPM, jak również rozwiązanie Intel Anti-Theft.

Sprzęt posiada wydajny procesor Intel Core i7-2620M, 2,7GHz. Znajdziemy w nim również 8 GB DDR3 pamięci RAM oraz dysk HDD o pojemności 750 GB.

ASUSPRO B33E oraz B23E

Model Asus ASUSPRO B23E, to mniejszy brat, który posiada matrycę wielkości 12 cali. Został wyposażony w procesor Intel Core i5-2430M, 2.40 GHz, 500 GB dysk HDD oraz 6 GB pamięci DDR3.

ASUSPRO B33E oraz B23E

B33E oraz B23E to notebooki biznesowe stworzone z myślą o ludziach ceniących mobilność i bezpieczeństwo danych w podróży. Wytrzymała konstrukcja notebooka zwiększa bezpieczeństwo przed fizycznym uszkodzeniem i złymi warunkami zewnętrznymi. Notebooki ASUSPRO posiadają rozszerzoną 3-letnią gwarancję. Dotyczy ona również baterii.

blog comments powered by Disqus
ASUSPRO – nowa marka notebooków biznesowych od ASUSa