PODPOWIEDZI:

Minimalizm według Franke

Minimalizm według Franke

Coraz większą liczbę zwolenników osiąga styl minimalistyczny. Dużo ludzi jest już zmęczonych różnymi wymyślnymi formami i detalami. Ludzie zaczęli szukać prostoty, która jest połączona z elegancją. Firma Franke posiada bogatą ofertę artykułów do kuchni, które pozwolą również wybrać coś w minimalistycznym stylu.

Urządzenia AGD do zabudowy proponowane przez Franke posiadają jednolitą powierzchnię, która sprawia wrażenie gładkiej ściany. Pozwala to na zwiększenie optyczne powierzchni kuchni. Kiedy schowamy pod prostymi frontami szafek urządzenia jak chłodziarka czy zmywarka to uzyskamy proste i ascetyczne wnętrze. Kiedy zabudujemy sprzęty, nawet te największe to pozwoli to nie skupiać na sobie uwagi. Ważne może to się okazać dla właścicieli kuchni, która jest połączona z dzienną strefą.

franke

Wszystkie osoby poszukujące funkcjonalnych sprzętów do kuchni zainteresują się piekarnikami z panelem dotykowym. Powierzchnia frontu, która jest gładka, niemal zlewa się z zabudową, a dzięki szklanym wykończeniom pięknie odbija światło.

franke

Wykorzystując gotowy system kuchenny czyli zestaw urządzeń AGD dopasowany wzorniczo ze zlewozmywakiem i baterią, pozwoli nam zachować jednolity styl i uniknąć wprowadzania dodatkowych materiałów czy kolorów. Firma Franke, jako producent wyposażenia kuchennego, oferuje swoim klientom gotowe zestawy w wykończeniu ze stali czy szkła jak np. seria Crystal.

Franke

Zlewozmywaki o prostej formie wykonane ze stali szlachetnej w połączeniu z odpowiednią baterią będą stanowić doskonały przykład minimalistycznego stylu. Baterie ze stali szlachetnej, które zostały pozbawione zbędnych ozdób, takie jak Centinox Swivel, pasują do zlewozmywaków stalowych oraz tych wykonanych z fragranitu.

Także odpowiedni dobór kolorów pozwoli nam uzyskać minimalizm w kuchni. Czarny i biały dobrze wpisują się razem w jeden styl. Kiedy występują samodzielnie albo ze stalą szlachetną to tworzą wyrafinowane wnętrza, gdzie każdy przedmiot został dobrany bardzo starannie.

Posiłki przygotowuje się przyjemniej kiedy robimy to w spójnie zaprojektowanym wnętrzu. Kiedy posiadamy dobrze dobrane wyposażenie, które stanowi harmonię, to przebywanie w takim pomieszczeniu może być naprawdę relaksujące. Minimalistyczne wnętrza wcale nie muszą być zimne. Prostota, umiar i elegancja są zawsze na czasie, dlatego minimalizm cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

blog comments powered by Disqus
Minimalizm według Franke