PODPOWIEDZI:

Nowa linia aparatów kompaktowych Samsung ST - nowe funkcje i wzornictwo

Nowa linia aparatów kompaktowych Samsung ST - nowe funkcje i wzornictwo

Firma Samsung przedstawiła swoją nową linię kompaktowych aparatów fotograficznych z serii ST. Należą do nich modele ST88, ST77 i ST66. Aparaty wyposażono w bardzo dużą ilość nowoczesnych funkcji. Sprzęt jest łatwy w obsłudze oraz posiada eleganckie i zarazem nowoczesne wzornictwo.

Modele ST88, ST77 oraz ST66 wykonano ze szczotkowanego metalu. Daje to klasyczny i luksusowy wygląd. Aparaty mają kompaktowe wymiary. Mieszczą się w kieszeni, dzięki czemu możemy je mieć zawsze przy sobie. Aparaty będą dostępne w wielu kolorach od czerni poprzez biel i do śliwki.

st 88

Aparaty ST88 i ST77 posiadają optyczną stabilizację obrazu która gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia, niezależnie od stopnia doświadczenia fotografa oraz warunków oświetleniowych. Produkty posiadają jasny obiektyw o przysłonie F2,5. Dobrze się on spisuje przy fotografowaniu w słabym oświetleniu. Nowe aparaty posiadają 5 krotny zoom optyczny oraz matrycę CCD o wielkości 16 MPx.

Wszyscy zmieszczą się w panoramicznym kadrze

Aparaty posiadają funkcję panoramy na żywo. Pozwoli ona uchwycić dużą ilość przestrzeni. Teraz bez problemu sfotografujemy większą grupę ludzi i zmieścimy wszystkich w kadrze. Wystarczy przytrzymać spust migawki i przemieszczać aparat po całej fotografowanej scenie.

Smart Auto – najlepsze ze zdjęć

Smart Auto to funkcja którą znajdziemy we wszystkich aparatach serii ST. Pozwala ona wybrać optymalny tryb sceny, tak by zawsze uzyskać najlepszy efekt. Pozwala to robić łatwo zdjęcia podczas np. pokazu fajerwerków czy imprezy w ciemnym pomieszczeniu.

Ciekawe funkcje ożywiają świat

Funkcja Magiczna Ramka pozwoli stworzyć niemal plakatowe obrazy zamieniając portret w kadr jak ze starego filmu. Musimy tylko wybrać jeden z wgranych wzorów mural, pełnię księżyca, magazyn czy wczasy. Po nakierowaniu aparatu na odpowiednią osobę wystarczy dopasować ustawienie do wyświetlonego na ekranie wzoru. Możliwe jest też użycie opcji Zdjęcie w Zdjęciu i osadzenie jednego obrazu w drugim.

blog comments powered by Disqus
Nowa linia aparatów kompaktowych Samsung ST - nowe funkcje i wzornictwo