PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Mario Kart Arcade GP VR - Gratka Dla Fanów Automatów do Gier

Mario Kart Arcade GP VR - Gratka Dla Fanów Automatów do Gier

W Japonii trwa intensywna ewolucja. Nie jest tajemnicą, że w tym właśnie kraju automaty do gier zawsze robiły furorę, jednak ogromny postęp w tej dziedzinie wymusił na Japończykach pewne kroki.

Mario Kart Arcade GP VR to jeden z kilkunastu tytułów, które są przygotowywane do całkowitej konwersji pod VR-owe automaty, a od tych wkrótce ma się zaroić w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ta kraina od zawsze produkowała miłośników flipperów w masowych ilościach, wiadomo też było, że prędzej czy później taka rewolucja musi nastąpić, tak i też się właśnie dzieje.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj nasz artykuł o wymierających automatach >>>


Oprócz Mario Kart w przygotowaniu są także takie tytuły jak Dragon Ball, Ghost in the Shell oraz Evangelion. Każda z tych gier będzie współpracować z różnymi, dedykowanymi dla niej dodatkowymi urządzeniami, na przykład grając w Mario Kart, będziemy korzystać ze specjalnych foteli/pojazdów, urządzenia o nazwie Vive Tracker, które posłuży za punkt odniesienia dla power-upów będących częścią każdego wyścigu oraz z  tradycyjnych gogli VR.


Niedawno zaprezentowana została także jedna z pierwszych stref wirtualnej rozrywki w Tokio - VR Zone Shinjuku. Miejsce zostanie otwarte dla odwiedzających 14 lipca tego roku.TOP 5 Najlepszych tanich płyt głównych pod Coffee Lake


blog comments powered by Disqus
Mario Kart Arcade GP VR - Gratka Dla Fanów Automatów do Gier