Mario Kart Arcade GP VR - Gratka Dla Fanów Automatów do Gier

Mario Kart Arcade GP VR - Gratka Dla Fanów Automatów do Gier

W Japonii trwa intensywna ewolucja. Nie jest tajemnicą, że w tym właśnie kraju automaty do gier zawsze robiły furorę, jednak ogromny postęp w tej dziedzinie wymusił na Japończykach pewne kroki.

Mario Kart Arcade GP VR to jeden z kilkunastu tytułów, które są przygotowywane do całkowitej konwersji pod VR-owe automaty, a od tych wkrótce ma się zaroić w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ta kraina od zawsze produkowała miłośników flipperów w masowych ilościach, wiadomo też było, że prędzej czy później taka rewolucja musi nastąpić, tak i też się właśnie dzieje.


Interesuje Cię ta tematyka? Przeczytaj nasz artykuł o wymierających automatach >>>


Oprócz Mario Kart w przygotowaniu są także takie tytuły jak Dragon Ball, Ghost in the Shell oraz Evangelion. Każda z tych gier będzie współpracować z różnymi, dedykowanymi dla niej dodatkowymi urządzeniami, na przykład grając w Mario Kart, będziemy korzystać ze specjalnych foteli/pojazdów, urządzenia o nazwie Vive Tracker, które posłuży za punkt odniesienia dla power-upów będących częścią każdego wyścigu oraz z  tradycyjnych gogli VR.


Okulary VR - duży wybór i solidne ceny >>>


Niedawno zaprezentowana została także jedna z pierwszych stref wirtualnej rozrywki w Tokio - VR Zone Shinjuku. Miejsce zostanie otwarte dla odwiedzających 14 lipca tego roku.Laptop za 799zł! Ostatnie sztuki


Jakie wirtualne rzeczywistości są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu wirtualnej rzeczywistości z 12/2016.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Google Cardboard 2.0 Google Cardboard 2.0 Tu kupisz najtaniej!
2Google Fiit VR Google Fiit VR Tu kupisz najtaniej!
3Dreamz VR 2.0 Dreamz VR 2.0 Tu kupisz najtaniej!
4Gear VR Gear VR Tu kupisz najtaniej!
5HTC Vive HTC Vive Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: Wirtualna Rzeczywistość - Poradnik Świąteczny TOP 5

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more