PODPOWIEDZI:

Ranking Zdrowych Krzeseł - TOP 7 Krzeseł i Foteli, Które Zadbają o Nasze Zdrowie

  Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
  1SpinaliS HackerSpinaliS Hacker3499 zł
  2SpinaliS NavigatorSpinaliS Navigator3933 zł
  3Profim ACTION 100SFLProfim ACTION 100SFL2930 zł
  4SITAG WAVE W202010SITAG WAVE W2020102250 zł
  5Bejot ELEVEN EL 102Bejot ELEVEN EL 102997 zł
  6Kulik System BUSSINESKulik System BUSSINES1230 zł
  7DXRacer OH/UY73/NDXRacer OH/UY73/N1199 zł
  Ranking Zdrowych Krzeseł - TOP 7 Krzeseł i Foteli, Które Zadbają o Nasze Zdrowie

  Czy wiecie, że przez nieodpowiednie krzesła lub fotel możecie mieć bardzo poważne problemy zdrowotne? Jeżeli często siedzicie przy biurku lub komputerze, to koniecznie zainteresujcie się "zdrowymi" krzesłami i fotelami. Ich ranking macie poniżej. Zapraszamy!

  Dla mnie nie ma absolutnie żadnych wątpliwości - jeżeli sporo czasu spędzamy za biurkiem przy komputerze, to koniecznie musimy zakupić solidne krzesło lub fotel, który zadba o optymalną pozycję naszego ciała. Wyeliminuje to bóle pleców i sporo poważniejsze problemy zdrowotne.

  Wysokiej jakości krzesła potrafią dużo kosztować, ale jest to zakup na długie lata, który da nam wysoki komfort i zadba o nasze zdrowie. Przygotowaliśmy dla Was TOP 7, które pomoże rozwiązać kwestię tego, jakie "zdrowe" krzesła biurowe kupić.

  Bardzo mocną pozycję ma tu marka SpinaliS, której krzesła są solidnie wykonane i wyróżniają się sporą uniwersalnością. Praktycznie do każdej sylwetki pasować będzie model SpinaliS Hacker, z którym nie będziemy musieli obawiać się dyskomfortu oraz bólu pleców. Mamy tu też ruchome siedzisko, które wyeliminuje niewłaściwą postawę ciała, którą czasem przyjmujemy.

  SpinaliS Hacker

  Na drugim miejscu umieściliśmy SpinaliS Navigator. Jest to znakomicie wykonane krzesło biurowe, które będzie optymalną propozycją dla osób szczupłych i wysokich. Jest tu bowiem wydłużone oparcie pleców.

  spinalis navigator

  Podium zamyka elegancki i niesamowicie wygodny fotel gabinetowy Profim ACTION 100SFL. Dzięki niemu nasza pozycja przy komputerze będzie poprawna, co wyeliminuje problemy zdrowotne związane z nieodpowiednią postawą.

  Przejrzyjcie także resztę propozycji z tego rankingu. Znajdziecie wśród nich między innymi gamingowy fotel DXRacer OH/UY73/N. Osobiście posiadam fotel wspomnianej firmy i bardzo go cenię.

  blog comments powered by Disqus
  Ranking Zdrowych Krzeseł - TOP 7 Krzeseł i Foteli, Które Zadbają o Nasze Zdrowie