PODPOWIEDZI:

Rakiety do Squasha – Wybieramy TOP 10 Rakiet do Squasha

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Wilson Impact PRO 900Wilson Impact PRO 900119 zł
2Head AFT Blast 2.0Head AFT Blast 2.0139 zł
3Dunlop Aero TI BlueDunlop Aero TI Blue84 zł
4Prince TF RebelPrince TF Rebel109 zł
5Tecnifibre Dynergy AP 135Tecnifibre Dynergy AP 135319 zł
6Dunlop Biomimetic Evolution 120Dunlop Biomimetic Evolution 120379 zł
7Wilson Hyper Hammer 120Wilson Hyper Hammer 120269 zł
8Wish Alumtec 9902Wish Alumtec 990255 zł
9Head Graphene XT XenonHead Graphene XT Xenon479 zł
10Tecnifibre Carboflex 125 MultiaxialTecnifibre Carboflex 125 Multiaxial399 zł
Rakiety do Squasha – Wybieramy TOP 10 Rakiet do Squasha

Słyszysz zewsząd o squashu i zastanawiasz się czym on jest? Pora chwycić za rakietę i spróbować się z tym sportem zmierzyć. Możesz oczywiście rakietę wypożyczyć, ale każdy zapalony adept squasha powinien mieć swoją. Dziś poznasz dziesięć propozycji, zarówno tych bardziej ekonomicznych, jak i full opcja.

Rakieta to nie tylko sprzęt do gry, ale i modny gadżet. Pierwsze miejsce zajmuje rakieta Wilson Impact PRO 900. Niedroga, dość ciężka, z dużą powierzchnią uderzenia, czyli idealna dla początkującego gracza.

Wilson Impact PRO 900

Na drugim miejscu podium znajdziemy rakietę do squasha Head ATF Blast 2.0. Podobnie jak zwycięzca rankingu jest to rakieta dla początkującego gracza, idealna do rekreacyjnej gry. Jest jednak znacznie lżejsza, co – w zależności od upodobania – może być zarówno zaletą jak i wadą. Waży 160 g.

Head ATF Blast 2.0

Pozostało nam miejsce trzecie, na którym znajdziemy rakietę Dunlop Aero TI. Wyważona jest na rączkę, przez co łatwiej manewrować nią tym, którzy nie szczycą się dużą parą w przedramieniu. Wykonana jest z aluminium, a powierzchnia odbicia wynosi 485 cm2. Dobra, rozsądna propozycja, którą dostaniecie nawet za mniej niż stówę.

Dunlop Aero TI

Gotowi na pierwszy mecz w squasha? Wszystkie zasady gry opanowane? Teraz tylko czekać, aż przyjdzie rakieta i można śmigać na trening. Chodzą słuchy, że gra w squasha wciąga jak magnetowid stare VHS-y. Tym czerstwym żartem się żegnamy. A, nie zapomnijcie przeczytać poradnika zakupowego! Z nim wybór rakiety do squasha będzie jeszcze prostszy.

Ranking producentów

Można by sądzić, że do squasha nadadzą się rakiety tenisowe. Gdy jednak przyjrzysz się im bliżej, zauważysz znaczne różnice. Zakup specjalnej rakiety do squasha to obowiązek. Dobrze będzie, jeśli zaufasz sprawdzonym producentom. Dzięki temu twój naciąg nie urwie się podczas pierwszej gry, zaś sama gra – będzie wygodna i efektywna. W naszym rankingu znalazło się sześciu producentów rakiet do squasha: Wilson, Head, Dunlop, Prince, Tecnifibre, i Wish. Bardzo możliwe, że zaprzyjaźnisz się z nimi na dłużej.

blog comments powered by Disqus
Rakiety do Squasha – Wybieramy TOP 10 Rakiet do Squasha