PODPOWIEDZI:

TOP 3 Parownic - Gwarancja Skutecznego Czyszczenia!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Karcher SC 4Karcher SC 4769 zł
2Karcher SC 2Karcher SC 2387 zł
3Karcher SC 3Karcher SC 3544 zł
TOP 3 Parownic - Gwarancja Skutecznego Czyszczenia!

Zakup parownicy to gwarancja dokładnego i skutecznego czyszczenia przy zastosowaniu gorącej pary i wysokiego ciśnienia. Urządzenie poradzi sobie z trudno dostępnymi miejscami o dużym stopniu zabrudzenia. Przedstawiamy TOP 3 parownic, które cieszą się pozytywną opinią.

MIEJSCE I - KARCHER SC 4

Karcher SC 4 to wydajna parownica o szerokim zastosowaniu, na przykład świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu podłóg, umywalek czy okien. Nagrzeje się w ciągu 4 minut. Urządzenie oferuje moc 2000 W, ciśnienie pary do 3,5 bara, lejek, blokadę pistoletu, schowek na przewód oraz możliwość regulacji ilości wywarzanej pary. Zastosowano dwa zbiorniki. W zestawie otrzymamy bogate wyposażenie. Wąż z pistoletem ma długość 2 m. Efektywność pracy jest zagwarantowana, a obsługa nie powinna sprawić żadnych problemów. Wydajność powierzchniowa to 100 m2.

Karcher SC 4

MIEJSCE II - KARCHER SC 2

Karcher SC 2 jest najtańszą parownicą w naszym zestawieniu. Cechuje się mocą 1500 W, ciśnieniem pary 3,2 bara oraz pojemnością zbiornika 1 l. W porównaniu do poprzedniego modelu, czas gotowości do pracy jest nieco dłuższy i wynosi 6,5 minuty. Dodatkowo znajdziemy wskaźnik gotowości pary, dzięki któremu będziemy wiedzieli, w którym momencie możemy rozpocząć użytkowanie. Urządzenie szybko i skutecznie pozbędzie się brudu, ma niewielkie wymiary, a kabel zasilający ma długość aż 4 m. Wydajność powierzchniowa to 75 m2.

Karcher SC 2

MIEJSCE III - KARCHER SC 3

Karcher SC 3 posiada filtr odkamieniający, zbiornik na wodę o pojemności 1 l oraz blokadę pistoletu. Moc urządzenia to 1900 W, a maksymalne ciśnienie pary może osiągnąć 3,5 bara. Zaskakujący jest czas nagrzewania, tylko pół minuty! Dysza podłogowa została wyposażona w ruchomy przegub, dzięki któremu czyszczenie zabrudzonych podłóg będzie jeszcze szybsze i bardziej komfortowe. Parownica jest lekka i wygodna w użytkowaniu. Wydajność powierzchniowa to 75 m2.

Karcher SC 3

PODSUMOWANIE

W zestawieniu widzimy głównego lidera, czyli firmę Karcher. Zwycięski model wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dużą efektywnością i wydajnością oraz szerokim zastosowaniem. Miejsce drugie zajmuje parownica o atrakcyjnej cenie, z długim kablem zasilającym oraz wskaźnikiem gotowości pary. Ranking zamyka urządzenie gotowe do pracy w zaledwie 30 sekund, wyposażone w zabezpieczenie w postaci blokady pistoletu.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Parownic - Gwarancja Skutecznego Czyszczenia!