PODPOWIEDZI:

TOP 7 Zestawów Głośnomówiących

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Jabra Bluetooth DriveJabra Bluetooth Drive135 zł
2Parrot MINIKIT Neo 2 HDParrot MINIKIT Neo 2 HD245 zł
3Jabra Bluetooth FreewayJabra Bluetooth Freeway285 zł
4Jabra Bluetooth TourJabra Bluetooth Tour201 zł
5Forever BK-300Forever BK-30076 zł
6Parrot CK3100 LCDParrot CK3100 LCD545 zł
7Xblitz X200Xblitz X20069 zł
TOP 7 Zestawów Głośnomówiących

Zestawy głośnomówiące są niezwykle przydatne w trakcie podróży samochodem. Umożliwiają one prowadzenie rozmów bez użycia rąk, a to znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Przedstawiamy TOP 7 zestawów głośnomówiących, po które najchętniej sięgamy.

Miejsce I - Jabra Bluetooth Drive

Jabra Bluetooth Drive to solidnie wykonany sprzęt, który zapewnia czysty dźwięk. Zastosowano funkcję redukcji szumów. Możemy sparować go z naszym smartfonem i odebrać połączenie z zakupionego zestawu głośnomówiącego. Co ważne, istnieje opcja połączenia z dwoma innymi urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu odtwarzanie muzyki z jednego i prowadzenie rozmowy z drugiego, nie będzie stanowiło problemu. Obsługa jest bardzo prosta (pomogą instrukcje głosowe).

Jabra Bluetooth DriveZestaw mocujemy na osłonce przeciwsłonecznej, więc widok nie jest utrudniony. Waży jedynie 100 g. Maksymalny czas pracy wynosi 20 godzin (po naładowaniu trwającym 2,5 godziny). Zasięg działania to 10 m.

Miejsce II - Parrot MINIKIT Neo 2 HD

Parrot MINIKIT Neo 2 HD to bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, który gwarantuje wyraźny dźwięk bez zakłóceń i echa. Posiada funkcję sterowania głosem, porządnie wykonany uchwyt, wygodne pokrętło oraz funkcję multipoint (czyli obsługa dwóch telefonów jednocześnie tak jak w przypadku poprzedniego modelu). Łączność Bluetooth 4.0, zasięg 10 m, czas pracy wynosi 10 godzin (ładowanie 3 godziny), natomiast czas gotowości to aż 4000 godzin. Urządzenie dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Parrot MINIKIT Neo 2 HDWaga sprzętu to tylko 67 g. Możliwe słuchanie swojej ulubionej muzyki zapisanej na smartfonie, a także korzystanie z zapisanych kontaktów w obu telefonach. Jest zgrabny i przede wszystkim funkcjonalny, jak najbardziej godny polecenia. Dodatkowo ściągnięcie bezpłatnej aplikacji umożliwi wiele ciekawych funkcji, przykładowo pomoże znaleźć nasz samochód.

Miejsce III - Jabra Bluetooth Freeway

Jabra Bluetooth Freeway wyróżnia się posiadaniem 3-głośnikowego systemu wirtualnego dźwiękuprzestrzennego oraz technologią podwójnego mikrofonu (wyraźne i głośne rozmowy bez szumów z zewnątrz). Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki oraz regulację głośności. Na uwagę zasługuje nadajnik FM, dzięki któremu muzyka czy wszelkie połączenia są wysyłane do radia w naszym samochodzie. Prezentuje się elegancko.

Jabra Bluetooth FreewayZestaw włącza się i wyłącza automatycznie. Maksymalny czas pracy to 14 godzin (przy czasie ładowania 2 godziny), a zasięg 10 m.

Miejsce IV - Jabra Bluetooth Tour

Jabra Bluetooth Tour to kolejny wysokiej jakości zestaw głośnomówiący. Cechuje się głośnikiem o mocy 3 W, mikrofonem HD Voice, redukcją szumów, sterowaniem głosowym oraz przydatnymi komunikatami, na przykład o niskim stanie baterii. Oprócz prowadzenia krystalicznie czystych rozmów, sprzęt udzieli nam wskazówek GPS i pozwoli słuchać muzyki. Mocowanie przy pomocy specjalnego klipsa.

Jabra Bluetooth TourŁączność bezprzewodowa Bluetooth 3.0, maksymalny czas pracy na poziomie 20 godzin. Koniec z mandatami za rozmowę przez telefon, no to w drogę!

Miejsce V - Forever BK-300

Forever BK-300 to tani produkt, który charakteryzuje się magnetycznym klipsem i możliwością sparowania z dwoma telefonami. To istotna funkcja, szczególnie dla osób posiadających telefon służbowy i prywatny. W zestawie otrzymamy również ładowarkę samochodową i kabel micro USB.

Forever BK-300Zastosowano akumulator o pojemności 750 mAh, który pozwoli na prowadzenie rozmów do 16 godzin, przy czasie ładowania 2-3 godziny. To prosty model, który spełni podstawowe oczekiwania.

Miejsce VI - Parrot CK3100 LCD

Parrot CK3100 LCD to najdroższy model w naszym zestawieniu, który został wyposażony w ekran LCD, a na nim możemy zobaczyć pewne informację, na przykład stan baterii, książkę telefoniczną naszego telefonu czy zasięg. Ma niewielkie rozmiary, a jego obsługa nie jest skomplikowana (nie wymaga nawet dotyku, sterowanie komendami głosowymi).

Parrot CK3100 LCDSprzęt możemy umieścić na desce rozdzielczej w dowolnie wybranym miejscu.

Miejsce VII - Xblitz X200

Xblitz X200 to z kolei najtańszy zestaw głośnomówiący w naszym rankingu., co wcale nie oznacza, że jest gorszy. Oferuje do 20 godzin rozmów, czas czuwania do 45 dni oraz technologię DSP (redukcja szumów, echa, tłumienie hałasu i naturalne dźwięki).

Xblitz X200Dodatkowo (poznana już we wcześniejszych modelach) funkcja multipoint oraz komunikacja bezprzewodowa Bluetooth 3.0.

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się czterech producentów: Jabra (zajmując 3 z 7 pozycji), Parrot (zajmując 2 z 7 pozycji), Forever oraz Xblitz. Zwycięski model wyróżnia się funkcją redukcji szumów, niską wagą oraz czasem pracy wynoszącym 20 godzin. Miejsce drugie należy do zgrabnego zestawu głośnomówiącego z funkcją sterowania głosem i łącznością Bluetooth 4.0. Pozycję trzecią zajmuje świetny sprzęt z 3-głośnikowym systemem stereo, nadajnikiem FM i technologią podwójnego mikrofonu. Kolejny model posiada głośnik o mocy 3 W i łatwe mocowanie (klips). Miejsce piąte może pochwalić się wydajnym akumulatorem. Pozycja szósta oferuje wyświetlacz LCD i niewielkie rozmiary. Ranking zamyka najtańszy zestaw głośnomówiący z czasem czuwania do 45 dni.

blog comments powered by Disqus
TOP 7 Zestawów Głośnomówiących