PODPOWIEDZI:

TOP 7 Bezprzewodowych Telefonów Stacjonarnych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Panasonic KX-TG6812PDBPanasonic KX-TG6812PDB190 zł
2Panasonic KX-TG 1611PDHPanasonic KX-TG 1611PDH66 zł
3Panasonic KX-TG2511PDM MettalicPanasonic KX-TG2511PDM Mettalic91 zł
4Siemens Gigaset A120Siemens Gigaset A12062 zł
5Maxcom MC6800Maxcom MC6800119 zł
6Panasonic KX-TGD310Panasonic KX-TGD310147 zł
7Panasonic KX-TGE 210 PDNPanasonic KX-TGE 210 PDN161 zł
TOP 7 Bezprzewodowych Telefonów Stacjonarnych

Bezprzewodowy telefon stacjonarny zapewnia duży komfort ze względu na możliwość użytkowania w dowolnym miejscu. Pomimo rozwoju technologicznego, nadal cieszą się popularnością oraz funkcjonalnością czy to w biurze czy też w domu. Przedstawiamy TOP 7 najchętniej wybieranych bezprzewodowych telefonów stacjonarnych, zapraszam!

Miejsce I - Panasonic KX-TG6812PDB

Panasonic KX-TG6812PDB to najdroższy model w zestawieniu. Wyróżnia się 1,8-calowym podświetlanym ekranem, funkcją SMS, solidnością, atrakcyjnym wyglądem i prostą obsługą. Dodatkowo możemy zapisać aż 120 kontaktów w książce telefonicznej, a dzięki wydajnym akumulatorkom maksymalny czas rozmów to 15 godzin. Telefon umożliwia rejestr 10 ostatnich połączeń, wybór trybu głośnomówiącego, zmniejszenie szumów, a także funkcję blokady połączeń wychodzących.

Panasonic KX-TG6812PDBNa uwagę zasługuje opcja identyfikacji rozmówcy, widzimy jaki numer dzwoni do nas lub wyświetla się kontakt zapisany w książce. Na wyświetlaczu zostanie pokazana również godzina i data. Istotną rzeczą jest szybkie wybieranie, dzięki temu możemy odpowiedniemu klawiszowi przypisać dany numer. W zestawie otrzymamy dwie słuchawki, dające możliwość jednoczesnego korzystania przez dwie osoby.

Miejsce II - Panasonic KX-TG 1611PDH

Panasonic KX-TG 1611PDH jest atrakcyjnym cenowo bezprzewodowym telefonem stacjonarnym z wygodnymi klawiszami, pamięcią książki 50 wpisów oraz 1-liniowym podświetlanym wyświetlaczem. Na ekranie możemy zobaczyć między innymi stan baterii. Co ciekawe, model możemy zamontować na ścianie. Tak jak w poprzednim modelu, mamy funkcję identyfikacji rozmówcy, a maksymalny czas rozmów to także 15 dni (czas czuwania do 7 dni). Jest wytrzymały, jakość dźwięku na odpowiednim poziomie i pozwala oddalić się od bazy maksymalnie do 30 m.

Panasonic KX-TG 1611PDHTrybu głośnomówiącego i funkcji SMS nie znajdziemy, klawisze wprawdzie nie są podświetlane, ale jak na tę cenę, telefon i tak jest bardzo funkcjonalny.

Miejsce III - Panasonic KX-TG2511PDM Mettalic

Panasonic KX-TG2511PDM Mettalic cechuje się czytelnym ekranem z bursztynowym podświetleniem, ergonomicznością, odpowiednią jakością w stosunku do ceny, a także czasem rozmów do 17 godzin. Możemy zapisać 50 kontaktów, wybrać tryb głośnomówiący albo wyciszyć głos wybierając specjalnie do tego przeznaczony przycisk MUTE. Oryginalny kolor metaliczny przykuwa wzrok.

Panasonic KX-TG2511PDM MettalicCiekawą propozycją jest możliwość podłączenia do 6 słuchawek, jeżeli na przykład chcemy mieć telefon w każdym pomieszczeniu.

Miejsce IV - Siemens Gigaset A120

Siemens Gigaset A120 to najtańsze urządzenie w naszym rankingu. Zostało wyposażone w 1,4-calowy podświetlany wyświetlacz, na którym widzimy czas połączenia, stan baterii, datę, godzinę i oczywiście wybierany numer. Zastosowano funkcję regulacji głośności, alarmu, wbudowaną książkę telefoniczną (50 wpisów) i tryb Eco. Jest solidny i ma poręczną słuchawkę.

Siemens Gigaset A120Mamy wgląd do przychodzących i wychodzących połączeń. Przydatnym rozwiązaniem jest przywołanie słuchawki, które pozwala w prosty sposób zlokalizować ją, jeżeli mamy problem z jej znalezieniem. Spełni podstawowe oczekiwania.

Miejsce V - Maxcom MC6800

Maxcom MC6800 świetnie sprawdzi się dla starszych osób. Klawisze są miękkie, duże i podświetlane. Ekran jest wyraźny, a sama słuchawka i jej obsługa bardzo wygodna. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym lub czarnym.

Maxcom MC6800Maksymalny czas trwania rozmów to 10 godzin, natomiast w książce możemy zapisać 20 kontaktów. Do jednej bazy można podłączyć 5 słuchawek. Znajdziemy także 10 rodzajów dzwonka z możliwością regulacji głośności (5 poziomów do wyboru) i tryb głośnomówiący. Bardzo ważną informacją jest jego kompatybilność z aparatami słuchowymi.

Miejsce VI - Panasonic KX-TGD310

Panasonic KX-TGD310 posiada tryb nocny (szereg rozwiązań, które nie zakłócą naszego snu), 1,8-calowy wyświetlacz oraz funkcję blokowania połączeń (do 50 numerów). To zaawansowany model oferujący do 250 godzin czasu czuwania oraz 20 godzin rozmów. Jest smukły i elegancki, a sama słuchawki waży zaledwie 130 g.

Panasonic KX-TGD310Wyróżnia się świetną alternatywą dla rodziców - może służyć jako elektroniczna niania (przez bazę usłyszymy wszelkie dźwięki dobiegające z dziecięcego pokoju).

Miejsce VII - Panasonic KX-TGE 210 PDN

Panasonic KX-TGE 210 PDN to wysokiej jakości telefon stacjonarny, charakteryzujący się współdziałaniem z aparatami słuchowymi, redukcją szumu oraz funkcją monitorowania dziecka. Jest niezwykle uniwersalny i czytelny.

Panasonic KX-TGE 210 PDNZapiszemy do 150 pozycji, zidentyfikujemy rozmówcę i możemy włączyć specjalny tryb "nie przeszkadzać'' (polega on na wyciszeniu słuchawki we wskazanych porach, jak również wskazaniu numeru osoby, w przypadku której dźwięk dzwonka ma zostać włączony).

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się trzech producentów. Króluje firma Panasonic, zajmując aż 5 z 7 miejsc. Po jednej propozycji znajdziemy od marki Siemens i Maxcom. Zwycięski model wyróżnia się redukcją szumu, pamięcią książki telefonicznej umożliwiającej zapis 120 kontaktów oraz 1,8-calowym podświetlanym ekranem. Miejsce drugie należy do wytrzymałego i funkcjonalnego telefonu z możliwością montażu ściennego. Pozycję trzecią zajmuje ergonomiczne urządzenie, oferujące maksymalny czas rozmów 17 godzin oraz tryb głośnomówiący.

Kolejny model to poręczny sprzęt z trybem ECO i funkcją przywołania słuchawki. Pozycja piąta jest ceniona ze względu na prostą obsługę, kompatybilność z aparatami słuchowymi oraz 10 dzwonków do wyboru (w tym 5 polifonicznych). Miejsce szóste może pochwalić się funkcją elektronicznej niani, trybem nocnym i niską wagą. Ranking zamyka godny polecenia telefon, cechujący się niezwykła uniwersalnością.

Śledź naszą stronę na bieżąco - wkrótce pojawi się poradnik, w którym podpowiemy, czym kierować się przy wyborze odpowiedniego telefonu stacjonarnego!

blog comments powered by Disqus
TOP 7 Bezprzewodowych Telefonów Stacjonarnych