PODPOWIEDZI:

TOP 5 Witryn chłodniczych wolnostojących - Zaawansowane chłodzenie

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Whirlpool ADN 203Whirlpool ADN 2031849 zł
2Hoover Two Zones Freestanding HWC 2335Hoover Two Zones Freestanding HWC 23351043 zł
3Beko WSA 24000Beko WSA 240001148 zł
4Camry CR 8068Camry CR 8068376 zł
5Beko WSA 14000Beko WSA 14000869 zł
TOP 5 Witryn chłodniczych wolnostojących - Zaawansowane chłodzenie

Witryna chłodnicza to sprzęt, w którym można eksponować na przykład napoje, ciastka czy koktajle. Wolnostojące witryny chłodnicze mają nowoczesne wzornictwo i umożliwiają wstawienie ich w dowolnie wybrane miejsce. W dzisiejszym rankingu przedstawiamy TOP 5 witryn chłodniczych wolnostojących, które z pewnością posłużą wiele lat.

Witryny chłodnicze ekspozycyjne znajdą zastosowanie przede wszystkim w restauracjach, barach czy sklepach spożywczych. Na rynku znajdziemy również małe witryny chłodnicze, których ceny nie obciążą znacznie naszego budżetu, za to pozwolą przechowywać kilkanaście butelek napojów. Zapraszam do zapoznania się z rankingiem witryn chłodniczych wolnostojących w różnych przedziałach cenowych.

Jak kupić witrynę chłodniczą?

Zakup witryny chłodniczej musi być dokładnie przemyślany, warto zatem przyjrzeć się najważniejszym elementom. Podczas wyboru witryny ekspozycyjnej wolnostojącej musimy zwrócić uwagę na klasę energetyczną (ma wpływ na rachunki za energię), jakość wykonania, pojemność, wymiary, poziom hałasu, oświetlenie, drzwi, a także producenta (cenionymi urządzeniami są witryny chłodnicze firmy Whirlpool). Duża część ważnych parametrów witryn chłodniczych pokrywa się z parametrami lodówek, dlatego zachęcam do zapoznania się z naszymi zestawieniami i poradnikiem: Jaką lodówkę kupić?

Miejsce I - Whirlpool ADN 203

Witryna chłodnicza firmy Whirlpool to najdroższy model w naszym rankingu. Przeszklona witryna chłodnicza oferuje pojemność całkowitą 350 l, 6 drucianych półek, a także zamek w drzwiach. Zakres temperatury w tym modelu wynosi od 0 do 10 stopni Celsjusza. Witryna chłodnicza jest solidnie, a zarazem estetycznie wykonana.

witryna chłodnicza WhirlpoolWhirlpool ADN 203 plusy i minusy:

+ Atrakcyjny wygląd

+ Pojemność

+ Funkcjonalność

+ Nóżki ułatwiające przemieszczanie

+ Zamontowany termometr

- Cena

- Trochę paruje

Miejsce II - Hoover Two Zones Freestanding HWC 2335

Witryna chłodnicza Hoover jest w stanie zmieścić 36 butelek, ma kompaktowe wymiary, regulowane nóżki i oświetlane wnętrze. Witryna cechuje się sterowanie elektronicznym, 4 drewnianymi półkami, możliwością zmiany kierunku otwierania drzwi, a także zastosowaniem filtra UV w drzwiach. Witryna chłodnicza osiąga poziom głośności 46 dB.

mała witryna chłodniczaNa uwagę zasługują dwie strefy regulacji temperatury, które pozwolą dostosować ją do przechowywanego rodzaju alkoholu.

Hoover Two Zones Freestanding HWC 2335 plusy i minusy:

+ Kompaktowe wymiary

+ Uniwersalne drzwi

+ Atrakcyjny design

+ Dwie strefy regulacji temperatury

- Witryna chłodnicza przeznaczona głównie do przechowywania wina

Miejsce III - Beko WSA 24000

Kolejna witryna chłodnicza wolnostojąca charakteryzuje się pojemnością całkowitą 230 l, uszczelką antybakteryjną umieszczoną w drzwiach, 1 agregatem oraz sterowaniem mechanicznym. Witryna chłodnicza Beko osiąga hałas 45 dB. Dużym plusem jest możliwość przełożenia drzwi.

witryna chłodnicza BekoW witrynie chłodniczej znajdziemy 5 drucianych półek. Klasa energetyczna A.

Beko WSA 24000 plusy i minusy:

+ Pozytywny stosunek jakości do ceny

+ Uszczelka antybakteryjna

+ Obustronny montaż drzwi

- Ciężko doszukać się minusów

Miejsce IV - Camry CR 8068

Camry CR 8068 to mała witryna chłodnicza w bardzo atrakcyjnej cenie. Znajdzie zastosowanie zarówno w gastronomii, jak i w domu, służy głównie do przechowywania wina. Witryna chłodnicza firmy Camry została wyposażona w przezroczyste drzwi, pojemność 33 l, sterowanie elektroniczne oraz 5 półek (zmieści 12 butelek wina).

tania witryna chłodniczaMożliwa regulacja temperatury wewnętrznej w zakresie od 12 do 18 stopni Celsjusza.

Camry CR 8068 plusy i minusy:

+ Cena

+ Elegancki wygląd

+ Kompaktowe wymiary

- Brak - cena adekwatna do jakości

Miejsce V - Beko WSA 14000

Kolejny model witryny chłodniczej Beko oferuje 3 druciane półki, uszczelkę antybakteryjną, sterowanie mechaniczne, automatyczne rozmrażanie oraz regulowane nóżki. Witryna chłodnicza jest w kolorze białym i spełni podstawowe oczekiwania. Klasa energetyczna B.

witryna chłodnicza wolnostojąca małaZastosowano jeden agregat i jeden termostat.

Beko WSA 14000 plusy i minusy:

+ Cicha praca

+ Wygodne użytkowanie

+ Mimo niewielkich wymiarów jest pojemna

- Bardzo prosty wygląd dla niektórych jest zaletą, a dla innych wadą

- Klasa energetyczna

Podsumowanie - ranking witryn chłodniczych wolnostojących

W zestawieniu znalazło się czterech producentów: Whirlpool, Hoover, Beko (zajmując 2 z 5 pozycji) i Camry. Zwycięski model wyróżnia się estetycznym wykonaniem, dużą pojemnością oraz funkcjonalnością. Miejsce drugie należy do kompaktowej witryny chłodniczej do przechowywania wina. Pozycję trzecią zajmuje witryna chłodnicza o pozytywnym stosunku jakości do ceny. Kolejny model to mała i tania witryna chłodnicza od firmy Camry. Ranking zamyka niewielkie urządzenie sterowane mechaniczne.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Witryn chłodniczych wolnostojących - Zaawansowane chłodzenie