PODPOWIEDZI:

Tanie maszynki do włosów do 100 zł |TOP 5|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1BaByliss E846EBaByliss E846E89 zł
2Panasonic ER2403K503Panasonic ER2403K50399 zł
3Philips HC3505/15Philips HC3505/1599 zł
4Philips QC5115/15Philips QC5115/1589 zł
5Remington HC5156Remington HC515679 zł
Tanie maszynki do włosów do 100 zł |TOP 5|

Zakup taniej maszynki do włosów do 100 złotych nie jest najprostszym zadaniem. Łatwo natknąć się na masę bubli, które może i spełnią swoje zadanie, ale szybko przestaną działać. Zebraliśmy kilka polecanych produktów z tego segmentu cenowego.

Maszynki do golenia włosów nie muszą kosztować dużo. Już za 100 złotych można nabyć coś prostego, co posłuży przez dłuższy czas do niezbyt wymagających zadań. Wystarczy dbać o ich konserwację i nie zatrzeć silniczka. Reszta to kwestia odpowiedniego doboru maszynki. Pojawiają się tutaj urządzenia zarówno zasilane sieciowo, jak i bezprzewodowe - większość z nich poradzi sobie nawet z odrobiną wody.

Jaka tania maszynka do włosów do 100 złotych?

Zebraliśmy tutaj kilka narzędzi przydatnych do uporządkowania niesfornej fryzury. Uszeregowane są hierarchicznie i subiektywnie - od najbardziej opłacalnej opcji do najmniej opłacalnej.

BaByliss E846E

Zdjęcie

Maszynka BaByliss zdjęcie producenta

Nazwa

BaByliss E846E

Bezprzewodowa?

Tak (40 minut pracy)

Główna zaleta

Możliwość pracy sieciowej i bezprzewodowej

Opinia redakcji

BaByliss E846E to bardzo jakościowa golarka

Link do kupienia

Babyliss E846E oferta w Ceneo

Panasonic ER2403K503

Zdjęcie

Trymer Panasonic ER2403K503

Nazwa

Panasonic ER2403K503

Bezprzewodowa?

Tak (baterie AAA x2)

Głównazaleta

Wodoodporność w pewnym stopniu

Opinia redakcji

Podoba nam się design tej maszynki

Link do kupienia

Panasonic ER2403K503 oferta w Ceneo

Philips HC3505/15

Zdjęcie

Philips HC3505/15 na białym tle

Nazwa

Philips HC3505/15

Bezprzewodowa?

Nie

Główna zaleta

Technologia Trim-n-Flow uniemożliwiająca włosom utknięcie w maszynce

Opinia redakcji

Podoba nam się design tej maszynki

Link do kupienia

Philips HC3505 oferta w Ceneo

Philips  QC5115/15

Zdjęcie

Philips > PHILIPS QC 5115/15 na białym tle

Nazwa

Philips QC5115/15

Bezprzewodowa?

Nie

Główna zaleta

Otwierana głowica

Opinia redakcji

Rekomendujemy tę golarkę

Link  do kupienia

Philips QC5115/15 oferta w Ceneo

Remington HC5156

Zdjęcie

Remington HC5156 na białym tle

Nazwa​​​​​​​

Remington HC5156

Bezprzewodowa?

Tak (30 minut pracy)

Główna zaleta

2 nakładki grzebieniowe i samoostrzące się ostrza

Opinia redakcji

Rekomendujemy tę golarkę

Link do kupienia

Remington HC5156 oferta w Ceneo

Czy warto kupować golarkę do 100 złotych?

Właściwie można zadać sobie pytanie - czy golarka do 100 złotych może mieć sens? I tak, i nie. To zależy od wybranego modelu. Nie można jednak odrzucać wszystkich sprzętów w tym segmencie cenowym. Oczywiście większość to nie są urządzenia na długie lata - pewnie szybko ich akumulatory (o ile są bezprzewodowe) przestaną działać, a ostrza się stępią.

Jak w każdym segmencie cenowym można znaleźć jednak parę ciekawych propozycji. Wśród proponowanych przez nas golarek do 100 złotych dominuje prostota - nie bez powodu. Im mniej dodatków i zbędnych opcji, tym większa szansa, że budżet producenta został przeznaczony na wyprodukowanie samego narzędzia do strzyżenia.

Jakiej firmy kupić tanią maszynkę do włosów?

W niskim segmencie cenowym wśród strzyżarek, golarek i trymerów można znaleźć bardzo dużo firm-krzaków nieznanego pochodzenia, które rebrandują tanie wersje hurtowo sprzedawanych maszyn lub po prostu kiepski sprzęt. Toteż my polecamy sprawdzonych producentów:

  • Philips - europejski producent, który funkcjonuje już od ponad stu lat. Jego produkty są proste w wyglądzie i posiadają najważniejsze funkcje pokroju otwieranej głowicy, samoostrzących się ostrzy lub technologii uniemożliwiającej włosom utknięcie w maszynce.
  • Remington - amerykańska firma specjalizująca się przede wszystkim w urządzeniach służących do obcinania włosów. Sprzedaje maszyny z szeregiem dodatków - cierpi na tym trochę jakość finalnego produktu, ale to tylko kwestia obudowy. Same maszynki zdaniem użytkowników spokojnie radzą sobie ze ścinaniem włosów.
  • Panasonic - właściwie ta firma nie skupia się na sprzęcie do pielęgnacji ciała. Mimo tego, w tej branży też sprzedaje swoje urządzenia. Maszynki firmy są proste w konstrukcji, często wodoodporne i bezprzewodowe.
  • BaByliss - to nie jest wbrew pozorom marka skoncentrowana na dzieciach. Stary francuski producent produktów do pielęgnacji włosów tworzy urządzenia, z których korzystają fryzjerzy na całym świecie. Jego segment najtańszych golarek jest wytrzymały i polecany przez kupujących.

Najważniejsze funkcje golarek za 100 złotych

Jest kilka podstawowych atrybutów maszynek do strzyżenia za 100 złotych, na które zwracamy uwagę przy doborze. Zazwyczaj jednak tylko jedna z tych cech występuje w poszczególnych golarkach.

  • Możliwość mycia - to jest cecha wyjątkowo pożądana w takich urządzeniach. W końcu chcemy mieć możliwość wyczyszczenia sprzętu pod bieżącą wodą. O ile nie do końca warto ufać produktom tego segmentu w tak mokrych warunkach - producenci często zapewniają, że głowicę można umyć pod bieżącą wodą.
  • Samoostrzące się ostrza - coś oczywistego. Ostrza są ustawione pod odpowiednim kątem do kawałka metalu. Podczas pracy ocierają się o niego, zdzierając minimalny materiał i w efekcie poprawiając swoją ostrość. Producenci twierdzą, że to działa i wydłuża przydatność golarki o kilka lat.
  • Szeroka regulacja - im szersza regulacja, tym więcej opcji stylizacji włosów. Maszynki bez nasadek przystrzygą do około 0,5 milimetra wysokości włosa. Dodatkowy grzebień wydłuży ten zasięg, czasem nawet do 4 centymetrów.
  • Dwa rodzaje zasilania - oczywiście najwygodniejsze zasilanie jest akumulatorowe, jednak warto zwracać uwagę na możliwość pracy nawet podczas ładowania. Baterie w tanich golarkach do stu złotych raczej nie mają sporej przydatności do użycia, a zasilanie sieciowe przedłuży żywot maszynki o kilka lat.
  • Otwierana głowica - możliwość otworzenia głowicy pozwoli lepiej doczyścić wnętrze maszynki z włosów. Wydawałoby się, że to kwestia pewna, ale nie wszystkie sprzęty pozwalają na taką ingerencję w ich wnętrze. A przynajmniej jeżeli chodzi o próby dostania się do środka bez narzędzi.

Warto sprawdzić również nasz ranking maszynek do włosów. Prezentujemy tam sprzęty z pozostałych zakresów cenowych, które potrafią znacznie więcej niż te najtańsze maszyny.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Tanie maszynki do włosów do 100 zł |TOP 5|