PODPOWIEDZI:

Trymery do nosa |TOP 5|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips NT5175/16Philips NT5175/1699 zł
2Philips NT5180/15Philips NT5180/1579 zł
3Philips NT3160/10Philips NT3160/1049 zł
4Philips NT1150/10Philips NT1150/1045 zł
5Braun EN10Braun EN1079 zł
Trymery do nosa |TOP 5|

Nieestetycznie wyglądające i irytujące włoski w nosie czy uszach mogą być źródłem dyskomfortu. By pozbyć się ich łatwo, szybko i bezboleśnie warto kupić trymer do nosa. Wybraliśmy pięć dobrej jakości, a przy tym niedrogich trymerów do nosa. Sprawdźcie sami, które modele są godne zakupu.

Prezentujemy polecane trymery do nosa. Te proste i użyteczne urządzenia pomogą w walce z niesfornymi włoskami w nosie, ułatwią dbanie o higienę i estetyczny wygląd. Cechuje je prostota obsługi oraz stosunkowo niska cena. Takim trymerem możemy również strzyc włosy np. w uszach.

Czy warto kupić trymer do nosa?

Takie modele przydadzą się osobom mającym problem z włoskami w tej części ciała. Jeśli z jakiegoś powodu macie kompleks włosów w nosie lub przeszkadzają Wam one – to wybór trymera do nosa będzie rozsądnym rozwiązaniem. Za takim zakupem stoi również niewielka cena. Dobry produkt możemy kupić za mniej niż 100 złotych.

Jeśli jednak poza estetyką nosa i uszu zależy nam na strzyżeniu innych części ciała, to lepszym wyborem okaże się droższy – jednak bardziej wszechstronny – trymer do 200 zł, który może sprawdzić się m.in. w roli trymera do nosa.

Trymer do nosa – jak działa?

Jak każdy trymer, tak i ten ma za zadanie przycinanie włosów. Robi to za pomocą niewielkich ostrzy mających, które muszą skrócić włos na wybraną długość. W przypadku szczególnie wrażliwych miejsc jak śluzówka nosa, takie rozwiązanie jest bardzo bezpieczne i nieinwazyjne. To wszystko dzięki temu, że trymer nie wyrywa, a przycina włosy.

Dobry trymer przycina włosy zamiast je wyrywać

Ważne jest też to, że trymer przede wszystkim ma za zadanie włos wystylizować i skrócić, a nie zaś zgolić go w całości. W przypadku miejsc takich jak nosy czy uszy owłosienie ma swoje zadanie, więc całkowite pozbycie się włosków z tych części ciała nie jest wskazane z powodów zdrowotnych.

Jaki trymer do nosa

Wybraliśmy pięć niedrogich i skutecznych trymerów do nosa, ale także uszu. Każdy z nich jest godny uwagi, ale niektóre aspekty odróżniają je od siebie.

Philips NT5175/16

Na początek najdroższy ze wszystkich proponowanych trymerów - Philips NT5175/16. Mimo iż kosztuje najwięcej, to nadal spokojnie możemy go kupić za mniej niż 100 zł. Trymer pozwoli Ci przycinać włosy w nosie, uszach czy stylizować brwi, a dodatkowo nawet obciąć paznokcie.

Philips NT5175/16 to wysokiej jakości trymer z bogatym wyposażeniem

Zestaw wyposażono w kilka przydatnych nasadek, dzięki którym lepiej będziemy mogli stylizować m.in. brwi, a na wyposażeniu znalazła się nawet końcówka do strzyżenia brody. Kolejnym plusem tego produktu jest możliwość używania pod prysznicem i całkowitego mycia pod wodą.

Philips NT5175/16 plusy i minusy:

 • Końcówki do stylizacji brwi
 • Końcówka do stylizacji brody
 • Cztery poziomy długości cięcia
 • Możliwość obcinania paznokci
 • Cena

Philips NT5175/16 oferta w sklepie

Philips NT5180/15

Kolejny na liście model trymera to nieco uboższa wersja poprzednika. Philips NT5180/15 to nadal bardzo dobre urządzenie, ale w tym przypadku producent oferuje mniej nasadek. Do dyspozycji mamy w tym przypadku trzy zamiast czterech poziomów cięcia.

Philips NT5180/15 oferuje turystyczny zestaw do manicure w zestawie

Tak naprawdę nie jest to wielka różnica, a pozostałe atuty zostały zachowane. Przede wszystkim mowa tu o wygodzie użytkowania i jakości wykonania trymera. W końcu nadal mózgiem tego zestawu jest trymer Philipsa z serii 5000. Dodatkowo otrzymujemy turystyczny zestaw do manicure, co rekompensuje nieco brak np. końcówki do brody.

Philips NT5180/15 plusy i minusy:

 • Turystyczny zestaw do manicure
 • Dwie końcówki do przycinania włosów
 • Mniej ustawień długości cięcia niż poprzedni model

Philips NT5180/15 oferta dla ciebie

Philips NT3160/10

Następnym na naszej liście trymerem do nosa jest Philips NT3160/10. To już model z serii Nosetrimmer 3000. Patrząc jednak na budowę i cechy tego trymera, można zauważyć że od serii 5000 różni się przede wszystkim kolorem. Philips także w tym przypadku używa technologii ProtecTube chroniącej skórę przed podrażnieniem. Zatem od strony samego trymera otrzymujemy niemal kalkę tego co wcześniej – za mniejszą cenę.

Philips NT3160/10 to wydajny i niedrogi trymer do nosa i uszu

W tym przypadku jednak odbija się to na wyposażeniu w porównaniu do modeli wcześniejszych. Mamy dwie nasadki w zestawie i trzy opcje ustawienia długości cięcia. I to w zasadzie wszystko. Brak dodatkowych końcówek czy zestawu turystycznego.

Philips NT3160/10 plusy i minusy:

 • Cena
 • Trymer równie dobry jak modele z serii 5000
 • Dość skromne wyposażenie zestawu

Philips NT3160/10 zobacz ofertę w sklepie

Philips NT1150/10

Najprostszy dostępny na rynku model trymera do nosa czy uszu. W tym przypadku otrzymujemy po prostu trymer Philips NT1150/10, bez większego wyposażenia. Ma on nadal ochronną technologię ProtecTube i oferuje możliwość mycia i użytkowania pod wodą. Jednak w zestawie nie dostajemy żadnych dodatkowych nasadek. Brak możliwości  regulacji długości cięcia.

Prosty i niedrogi trymer do nosa Philips NT1150/10

Z drugiej strony ten gadżet to wydatek niespełna 50 złotych, a w końcu mamy nim tylko przyciąć włosy w nosie czy uszach. Zatem do prostej czynności jest to model, który w zupełności może się sprawdzić i do tego kupimy go w naprawdę niezłej cenie.

Philips NT1150/10 plusy i minusy:

 • Cena
 • Nadal solidne wykonanie godne poprzednich Philipsów
 • Brak regulacji długości cięcia
 • Brak dodatkowego wyposażenia w zestawie

Philips NT1150/10 sprawdź ofertę

Braun EN10

Na koniec bardzo precyzyjny trymer do nosa Braun EN10. Dzięki systemowi okrężnych ostrzy pozbywa się włosów w sposób delikatny i bezpieczny. Te wykonane są z wytrzymałej stali chromowanej. Podobnie jak w przypadku trymerów od Philipsa możemy skutecznie umyć go pod wodą.

Braun EN10 posiada wysokiej jakości ostrza ze stali chromowanej

Minusem z pewnością jest jednak brak dodatkowego wyposażenia, co wpływa na ograniczony zakres możliwości trymera. Podobnie jak w przypadku opisanego wyżej Philipsa nie mamy tutaj możliwości regulacji długości cięcia, więc pozostaje nam korzystanie jedynie z tego, co wymyślił producent.

Braun EN10 plusy i minusy:

 • Ostrza ze stali chromowanej
 • Ergonomiczny kształt
 • Brak dodatkowego wyposażenia
 • Cena w stosunku do możliwości i ustawień

Braun EN10 oferta dla Ciebie

Trymery do nosa – podsumowanie

Zdecydowanie wśród polecanych trymerów do nosa króluje jeden producent, a jest nim firma Philips. Zakres oferowanych produktów jest bardzo duży – przede wszystkim mowa tu o wyposażeniu w nasadki czy inne akcesoria. Najczęściej bowiem podstawą jest sprawdzony model trymera.

Na naszej liście pokazaliśmy również pewną alternatywę w postaci trymera do nosa i uszu od Brauna. Model prosty jednak bardzo dobry jakościowo, który z pewnością znajdzie swoich zwolenników. To przede wszystkim urządzenie skierowane do tych, którzy trymera będą używali zawsze w podobny sposób.

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz trymera do nosa, lub jakim innym powinieneś go zastąpić, możesz zajrzeć do naszego poradnika i sprawdzić inne listy trymerów.

blog comments powered by Disqus
Trymery do nosa |TOP 5|