PODPOWIEDZI:

Jaka składana suszarka do włosów? | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Sencor SHD 7170WHSencor SHD 7170WH70 zł
2Valera FoldAway 5400 IONIValera FoldAway 5400 IONI249 zł
3AEG HTD 5649AEG HTD 564969 zł
4Rowenta CV4750Rowenta CV4750129 zł
5Beurer HC 25Beurer HC 2579 zł
Jaka składana suszarka do włosów? | TOP 5 |

Składana suszarka do włosów to funkcjonalne urządzenie do suszenia, które z powodzeniem zabierzesz także w każdą podróż, bowiem zajmuje mniej miejsca. Za chwilę poznasz TOP 5 suszarek do włosów o składanych konstrukcjach. Zapraszam!

Dzisiejsi bohaterowie, czyli składane suszarki do włosów to nie tylko zwykły sprzęt. Zawierają w sobie szereg praktycznych rozwiązań i takie funkcje, które świetnie zadbają o kondycję Twoich kosmków.

Składane suszarki do włosów - Opinie

1. Sencor SHD 7170WH

biała suszarka do włosów Sencor SHD 7170WH
Maksymalna moc2000 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury3
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew chłodnego powietrzaTak
CenaSencor SHD 7170WH oferta w Ceneo

Liderem jest biała suszarka do włosów z dyfuzorem Sencor SHD 7170WH o bardzo korzystnym stosunku jakości do ceny. Dyfuzor o średnicy 12 mm zwiększa objętość i doskonale ułoży loki. Wyłącznik termiczny zapobiega przegrzaniu, z kolei innowacyjna spirala grzewcza nie dopuści do uszkodzenia włosów. To ergonomiczna suszarka o wadze wynoszącej jedynie 360 g.

Została wyposażona w koncentrator, zdejmowany filtr, uchwyt do zawieszenia oraz przewód zasilający o długości 1,7 m. Zastosowano antybakteryjną powłokę, więc nie ma obaw, że skóra głowy będzie miała styczność z drobnoustrojami. Z tym urządzeniem miej gwarancję gładkich i pełnych połysku włosów, które łatwiej rozczeszesz i nie będą się elektryzowały.

2. Valera FoldAway 5400 IONI

suszarka do włosów Valera FoldAway 5400 IONI
Maksymalna moc2000 W
Poziomy siły nadmuchu3
Poziomy temperatury3
DyfuzorNie
JonizacjaTak
Nawiew chłodnego powietrzaTak
CenaValera FoldAway 5400 IONI oferta w Ceneo

Na drugim miejscu składana suszarka do włosów Valera FoldAway 5400 IONI z największą ilością kombinacji ustawień temperatury i siły nadmuchu, tak abyś dobrała je pod swoje potrzeby. Ta szwajcarskiej firmy suszarka oferuje przycisk chłodnego nadmuchu, pętelkę do zawieszenia, wąską dyszę, przewód zasilający o długości 3 m, silnik DC, a także generator jonów ujemnych.

Sprawdzi się zarówno do szybkiego wysuszenia długich, gęstych włosów, jak i do delikatnego podsuszenia cienkich włosów.

3. AEG HTD 5649

suszarka składana AEG HTD 5649
Maksymalna moc2200 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury2
DyfuzorTak
JonizacjaTak
Nawiew chłodnego powietrzaTak
CenaAEG HTD 5649 oferta w Ceneo

Trzecia pozycja należy do markowej suszarki do włosów AEG HTD 5649 w kolorze czarno-antracytowym. Charakteryzuje się mocą aż 2200 W, uchem do wieszania w łazience, miękkim uchwytem (nie wyślizgnie się z rąk), zabezpieczeniem przed przegrzaniem, koncentratorem, zdejmowanym filtrem i technologią jonową.

4. Rowenta CV4750

czarna suszarka do włosów Rowenta CV4750
Maksymalna moc2200 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury3
DyfuzorNie
JonizacjaNie
Nawiew chłodnego powietrzaTak
CenaRowenta CV4750 oferta w Media Expert

Kolejny polecany model suszarki to Rowenta CV4750 z funkcją chłodnego nawiewu powietrza. Nada się do każdego rodzaju włosów (wybierzesz odpowiedni poziom prędkości i temperatury). Jest wydajna, oferuje koncentrator, uchwyt do zawieszenia i zdejmowaną kratkę wlotu powietrza (łatwo ją wyczyścisz). Nie tylko każda kobieta, ale również mężczyzna będzie z niej zadowolony.

5. Beurer HC 25

suszarka do włosów Beurer HC 25
Maksymalna moc1600 W
Poziomy siły nadmuchu2
Poziomy temperatury2
DyfuzorNie
JonizacjaTak
Nawiew chłodnego powietrzaTak
CenaBeurer HC 25 oferta w Ceneo

Zestawienie składanych suszarek do włosów zamyka Beurer HC 25 w przystępnej cenie. Jest poręczna i ma kompaktowe wymiary, zatem będzie także dobrym towarzyszem w podróży. Plusem jest uniwersalne napięcie, więc użyjesz jej wszędzie. Jej waga to około 430 g. Cechuje się wąskim koncentratorem, uchem do wygodnego zawieszenia, zdejmowaną kratką wylotową oraz ochroną przed przegrzaniem. Suszarka Beurer utrwali fryzurę i nada blask włosom.

Czy jest jakaś różnica między składaną a turystyczną suszarką?

Przeglądając suszarki do włosów, mogłaś zauważyć, że właściwie każda turystyczna suszarka do włosów ma składaną rączkę. Pojawia się pytanie, czy takie urządzenia czymś się różnią. Odpowiedź brzmi: tak.

Standardowe składane suszarki posiadają przede wszystkim większą moc, a tym samym są wydajniejsze od typowej suszarki podróżnej. Drugą różnicą jest fakt, że są nieco bardziej zaawansowane i droższe. Zimny nadmuch powietrza jest na porządku dziennym. W komplecie uda Ci się znaleźć również dyfuzor.

Podsumowanie

Ranking suszarek do włosów udowodnił, że ceny takich urządzeń są dosyć zróżnicowane i podobnie wygląda sytuacja ze składanymi suszarkami. Takie modele są kojarzone z kompaktowymi konstrukcjami i słusznie, bowiem są stosunkowo lekkie i poręczne, ale to wcale nie oznacza, że pozbawione przydatnych funkcji.

W klasyfikacji pojawiły się nawet suszarki z dyfuzorami, z jonizacją, z funkcją chłodnego nadmuchu, kilkoma ustawieniami prędkości i temperatury, wydajnymi silnikami, zabezpieczeniem przed przegrzaniem i innymi elementami, które wpływają na komfort użytkowania.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Jaka składana suszarka do włosów? | TOP 5 |