PODPOWIEDZI:

Stacjonarny irygator do zębów | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Waterpik WP-662Waterpik WP-662429 zł
2Waterpik WF-05Waterpik WF-05514 zł
3Waterpik WP-112 E2 UltraWaterpik WP-112 E2 Ultra329 zł
4Sencor SOI 2200SLSencor SOI 2200SL229 zł
5Evorei Boost 3Evorei Boost 3132 zł
6Panasonic EW1611Panasonic EW1611299 zł
7TrueLife AquaFloss StationTrueLife AquaFloss Station250 zł
Stacjonarny irygator do zębów | TOP 7 |

Stacjonarny irygator do zębów pomoże Ci skutecznie zadbać o higienę jamy ustnej. Przedstawiam TOP 7 irygatorów zasilanych sieciowo, które za pomocą płynu wystrzeliwanego pod wysokim ciśnieniem precyzyjnie wyczyszczą każdy zakamarek.

W utrzymaniu uzębienia w dobrym stanie potrzebna jest nie tylko elektryczna szczoteczka, ale również irygator do zębów. To skuteczniejsze urządzenie od nici dentystycznej, które dokładnie wyczyści przestrzenie międzyzębowe z resztek pokarmu. Trudno dostępne miejsca nie stanowią żadnego problemu.

Wszystkich dzisiejszych bohaterów znajdziesz także w bazie irygatorów do zębów.

Stacjonarny irygator do zębów – Opinie

1. Waterpik WP-662

stacjonarny irygator do zębów Waterpik WP-662
Ciśnienie wodyb/d
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy2 (Floss, Massage)
Sygnalizator czasu myciaTak
Ilość końcówek7
CenaWaterpik WP-662 oferta w Ceneo

Irygator do użytku domowegoWaterpik WP-662 cechuje się regulacją ciśnienia wody, wieloma końcówkami w zestawie (przeznaczone na przykład do koron, mostków, aparatów ortodontycznych, implantów) oraz przydatnym sygnalizatorem czasu mycia (1-minutowy z 30-sekundową przerwą).

Zastosowano 2 tryby irygacji: tryb Floss do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i tryb Massage do stymulacji dziąseł, poprawy krążenia. Jego wybór zasygnalizuje dioda LED. Zbiornik o pojemności 600 ml wystarczy na irygowanie przez około 90 sekund. Rączka irygatora jest wygodna, a znajduje się na niej przycisk włączania i wyłączania przepływu wody. Pojemnik na przechowywanie końcówek jest zintegrowany w zbiorniku z pokrywą.

2. Waterpik WF-05

irygator stacjonarny Waterpik WF-05
Ciśnienie wody10-100 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy2 (Floss, Massage)
Sygnalizator czasu myciaTak
Ilość końcówek4
CenaWaterpik WF-05 oferta w Ceneo

Stacjonarny irygator wybielający do zębówWaterpik WF-05 charakteryzuje się pomocną diodą LED, systemem kontroli ciśnienia wody z 10 ustawieniami, 1-minutowym timerem, a także 2 trybami pracy. W komplecie otrzymasz 4 końcówki wraz z etui ochronnym i 30 sztuk tabletek wybielających (zapas wystarczy na miesiąc stosowania).

Poza procesem dokładnego irygowania masz szansę przywrócić naturalną biel zębów w 4 tygodnie. Skuteczniej usunie nalot niż pasta do zębów (Whitening Infuser Technology). Irygator Waterpik jest polecany przez stomatologów.

3. Waterpik WP-112 E2 Ultra

irygator zasilany sieciowo Waterpik WP-112 E2 Ultra
Ciśnienie wody5-90 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy1 (Codzienne czyszczenie)
Sygnalizator czasu myciaNie
Ilość końcówek7
CenaWaterpik WP-112 E2 Ultra oferta w Media Expert

Irygator stacjonarnyWaterpik WP-112 E2 Ultra oferuje aż 7 końcówek w zestawie, co czyni go niezwykle funkcjonalnym urządzeniem do pielęgnacji jamy ustnej. Znajdziesz między innymi 2 standardowe końcówki: do czyszczenia języka czy do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznych. Czarny irygator do zębów wyróżnia się 10-stopniową regulacją ciśnienia wody (nie dojdzie do ewentualnych podrażnień), a także zbiornikiem na wodę o pojemności 600 ml.

Skutecznie usuwa bakterie, płytkę nazębną, jak również masuje dziąsła. Zarówno przechowywanie akcesoriów, jak i utrzymywanie w czystości ułatwia zbiornik z pokrywą (nie dostanie się kurz/brud). Dozwolone używanie przeciwbakteryjnych płynów do płukania ust.

Obsługa jest bardzo prosta, bowiem wymiana końcówek nie jest kłopotliwa, do regulacji ciśnienia wody służy pokrętło, a tryb pracy wybierasz za pomocą przełącznika. Możesz zatrzymać przepływ wody podczas irygacji przy użyciu przycisku na rączce. Przewód zasilający ma długość 133 cm.

4. Sencor SOI 2200SL

irygator stomatologiczny Sencor SOI 2200SL
Ciśnienie wodydo ok. 110 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy1 (Codzienne czyszczenie)
Sygnalizator czasu myciaTak
Ilość końcówek4
CenaSencor SOI 2200SL oferta w Ceneo

Stacjonarny irygator dentystycznySencor SOI 2200SL równomiernie usuwa resztki jedzenia, wszelkie bakterie i kamień nazębny. Zastosowano przewód zasilający o długości 120 cm, 4 wymienne głowice (standardowa, ortodontyczna, do czyszczenia języka, do czyszczenia wgłębień) oraz komfortową regulację ciśnienia wody. Irygator chwalony za automatyczne wyłączanie po 2 minutach, magnetyczny uchwyt, jak również opcję włączenia bądź wyłączenia strumienia wody z poziomu rączki.

5. Evorei Boost 3

czarny irygator dentystyczny Evorei Boost 3
Ciśnienie wody20-120 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy1 (Codzienne czyszczenie)
Sygnalizator czasu myciaNie
Ilość końcówek7
CenaEvorei Boost 3 oferta w Media Expert

Stomatologiczny irygator stacjonarnyEvorei Boost 3 kupisz w przystępnej cenie, natomiast jego możliwości są nadal imponujące. Znajdziesz 10 ustawień regulacji ciśnienia wody, magnetyczny uchwyt zwiększający komfort, włącznik na rączce, praktyczne tryby pracy i 7 różnych końcówek, które przechowasz pod pokrywą. Prezentuje się przy tym bardzo stylowo.

Obudowa posiada antypoślizgowe przyssawki zwiększające stabilność. Poza możliwością ustawienia mocy ciśnienia wody znajdziesz obrotową głowicę pozwalającą ustawić właściwy kierunek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby irygator znajdował się w wilgotnym pomieszczeniu, bowiem ma wodoszczelną konstrukcję.

6. Panasonic EW1611

stacjonarny irygator Panasonic EW1611
Ciśnienie wodydo ok. 94 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy1 (Codzienne czyszczenie)
Sygnalizator czasu myciaNie
Ilość końcówek2
CenaPanasonic EW1611 oferta w Ceneo

Ultradźwiękowy irygator do zębówPanasonic EW1611 oferuje wyjątkową technologię, za sprawą której fala uderzeniowa generowana ultradźwiękami zapewnia jeszcze większą skuteczność czyszczenia.

Biały irygator stacjonarny może pochwalić się magnetycznym otworem na rączkę, dużym zbiornikiem, podwójnym gniazdem (umożliwia wyciągnięcie przewodu zasilającego z lewej lub z prawej strony) oraz stojakiem na dyszę. Dyszę należy wymieniać co 6 miesięcy.

7. TrueLife AquaFloss Station

irygator zasilany sieciowo TrueLife AquaFloss Station
Ciśnienie wody30-125 PSI
Regulacja ciśnienia wodyTak (10 stopni)
Pojemność zbiornika600 ml
Ilość trybów pracy1 (Codzienne czyszczenie)
Sygnalizator czasu myciaNie
Ilość końcówek2
CenaTrueLife AquaFloss Station oferta w Ceneo

Zestawienie stacjonarnych irygatorów do zębów zamyka TrueLife AquaFloss Station. Irygator zasilany sieciowo został wyposażony w regulację ciśnienia do 125 PSI, obrotową głowicę oraz 600-mililitrowy zbiornik. Z takim pomocnikiem czyszczenie przestrzeni międzyzębowych nie zajmuje długo. Musisz jedynie włożyć dyszę do ust i ustawić odpowiednie dla siebie ciśnienie wody.

Podstawowy zestaw zawiera 2 wymienne dysze czyszczące, dzięki czemu z irygatora skorzysta jeszcze inny członek rodziny. Możesz je higienicznie przechowywać w pokrywie zbiornika. Ponadto istnieje opcja zakupu dodatkowych końcówek.

Dla kogo stacjonarny irygator do zębów?

Irygator to urządzenie wyposażone w dyszę do wystrzeliwania strumienia wody. Bez problemu dotrze on w trudno dostępne miejsca. Stacjonarny irygator dentystyczny wymaga jednak podłączenia do sieci i zadomowi się głównie w Twojej łazience.

Sam produkt jest wygodny i prosty w obsłudze. Jeżeli nie przeszkadza Ci ograniczenie przewodem, to jak najbardziej udany zakup, który wyjdzie na zdrowie Twojego uzębienia. Irygatory zasilane sieciowo mają większe zbiorniki na wodę, co z jednej strony jest zaletą, a z drugiej oznacza to mniejszą mobilność. Za to nie musisz się przejmować, że bateria się wyładuje.

W sytuacji gdy często wyjeżdżasz, warto pomyśleć o bezprzewodowym irygatorze. Co ważne irygatory nadadzą się zarówno dla osób z problemem krwawiących dziąseł, z protezami zębów, koronkami, implantami, jak i noszących aparat ortodontyczny (nie uszkodzi go).

Irygator do zębów poradzi sobie z przestrzenią tuż nad linią dziąseł. Irygator stacjonarny jest polecany dla wszystkich osób, które chcą skutecznie i precyzyjnie oczyścić wszelkie zakamarki w jamie ustnej, tam gdzie szczoteczka do zębów nie jest w stanie dotrzeć. Dotyczy to szczególnie osób, które palą papierosy, piją dużo kawy i herbaty, w wyniku czego powstają osady (usuwanie przebarwień).

Irygator powinny stosować osoby z wąskimi przestrzeniami międzyzębowymi, chorobami przyzębia lub cierpiących na suchość w jamie ustnej.

Wiele ciekawych modeli znajduje się w dziale ranking irygatorów.

Podsumowanie

Z pomocą stacjonarnego irygatora zadbasz o prawidłową pielęgnację jamy ustnej, dobry stan dziąseł, pozbędziesz się resztek jedzenia, płytki nazębnej, bakterii i nieprzyjemnego zapachu z ust, a także zminimalizujesz ryzyko próchnicy.

Przedstawione modele oferują zbiorniki o pojemności 600 ml, 10 ustawień regulacji ciśnienia wody w zakresie od 5 do 125 PSI, praktyczne tryby pracy i kilka końcówek w zestawie. Niektóre z nich są również chwalone za sygnalizator czasu mycia.

blog comments powered by Disqus
Stacjonarny irygator do zębów | TOP 7 |