PODPOWIEDZI:

Etui do tabletu ART AB-101A [RECENZJA]

W tej recenzji zaprezentujemy praktyczne etui do tabletu o przekątnej ekranu wynoszącej 7 cali. Etui dostępne w czterech oryginalnych kolorach, wyróżnia je wbudowana klawiatura, która ułatwi oraz umili korzystanie z urządzenia. Etui dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Jak spisało się podczas testów? Odpowiedź w poniższym tekście.

ART AB-101

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Funkcjonalna klawiatura
  • Ładne i wygodne etui
  • Rozsądna cena
WADY
  • Brak

W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się bliżej etui do tabletu firmy Art, Model AB-101 dostępny jest w czterech kolorach, biała wersja trafiła do naszej redakcji. Poza tym mamy jeszcze etui w kolorze czerwonym, niebieskim i żółtym.

Etui do tabletu ART AB-101A

Już po wyjęciu z opakowania etui zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Zdawało się być wykonane solidnie i z materiałów dobrej jakości. Dość miękkie w dotyku, dawało poczucie odpowiedniego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi dla tabletu, który miał się znaleźć w środku.

Etui zapinane jest na magnetyczny zaczep, rozwiązanie przypadło mi do gustu gdyż jest proste i funkcjonalne. Zaczep nie trzyma mocno, dlatego otwarcie etui nie jest problemem. Natomiast siła zamknięcia jest na tyle duża że etui samo się nie otworzy.

Etui do tabletu ART AB-101A

Zewnętrzna warstwa etui pokryta jest siateczkowanym materiałem. Wygląda to ładnie i praktycznie nie brudzi się.

Etui do tabletu ART AB-101A

Największą niespodziankę etui pokazuje po otwarciu go. W środku umieszczono niewielką, acz bardzo wygodną klawiaturę.

Klawiatura ma układ podobny do tych, które znamy z laptopów i netbooków. Klawisze są ciasno upakowane obok siebie a skok jest bardzo mały. Dzięki temu pisanie na tej klawiaturze jest bardzo ciche.

Pomimo że sama klawiatura jest niewielka to klawisze są na tyle duże aby wygodnie w nie trafiać palcami. Klawiatura wyposażona jest także w kilka klawiszy dodatkowych, uruchamianych w połączeniu z klawiszem "FN". Dostępna jest także opcja uśpienia klawiatury i całego tabletu.Służy do tego specjalny klawisz.

Etui do tabletu ART AB-101A

Taka klawiatura to prawdziwy skarb dla osób, które tak jak ja lubią tablety lecz nie przepadają za korzystaniem z wirtualnych klawiatur. Tradycyjna klawiatura jest niezastąpiona do szybkiego pisania tekstów i przeglądania zawartości internetu.

Etui do tabletu ART AB-101A

Tablet przymocowany do etui jest bardzo pewnie. Trzymają go dwa uchwyty od dołu, jeden z boku, oraz regulowany uchwyt górny. W prawym rogu jest także dodatkowa gumka, umożliwiająca umocowanie rogu tabletu. Mieszczą się tu urządzenia o wymiarach sięgających 225 mm szerokości, 130 mm wysokości oraz 12 mm grubości. Dotyczy to urządzeń o przekątnej ekranu do 7 cali.

Etui do tabletu ART AB-101A

Etu ART AB-101 A wyposażono w dwa kable, o długości 30 cm każdy. Zakończone są wtykami Mini-USB oraz Micro-USB. Dzięki temu klawiaturę podłączymy do praktycznie każdego tabletu.

Etui do tabletu ART AB-101A

Aby wygodnie korzystać z etui na tylnej części znajduje się regulowana podpora, służąca do ustawienia kąta nachylenia naszego tabletu względem klawiatury.

Opcja ta bardzo przydaj się w praktyce. Przeglądanie zawartości stron WWW, pisanie e-maili, a nawet granie w gry są niezwykle komfortowe.
Podsumowanie
Etui ART AB-101 to bardzo dobre uzupełnienie tabletu. Nie tylko chroni nasz wrażliwy tablet a także wygląda niezwykle elegancko. Dzięki dobrze wykonanej i funkcjonalnej klawiaturze praca na tablecie jest wygodna. Produkt bez wątpienia jest wart polecenia, tym bardziej że dostępny jest w atrakcyjnej cenie.


Rozpakowanie Etui Art AB-101A na portalu Videotesty.plblog comments powered by Disqus
Etui do tabletu ART AB-101A [RECENZJA]