PODPOWIEDZI:

Sms Audio Street on-ear wired - czyli co potrafią słuchawki od samego 50 Centa!

Amerykańskiego rapera 50 Centa kojarzy chyba każdy. Znany piosenkarz od pewnego czasu sygnuje swoim nazwiskiem kilka modeli słuchawek firmy Sms Audio. Przyjrzeliśmy się bliżej modelom Street: on-ear wired, oraz over-ear ANC, dzisiaj recenzja tych pierwszych!

Sms audio street on ear wired

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Bardzo wysoka jakość wykonania
  • Znakomita jakość dźwięku
  • Dość wygodna konstrukcja słuchawek
  • Świetny design
  • Przyzwoita pasywna redukcja hałasu
WADY
  • Dość wysoka cena jak dla przeciętnego Kowalskiego50 Cent i słuchawki StreetSłuchawki Sms Audio Street on-ear wired to jeden z najtańszych modeli w ofercie firmy. Sygnowane przez samego 50 Centa słuchawki kupić można za około 750 zł. Tańsza jest wersja douszna.

50 Centa jako doświadczony muzyk i producent stawia sprzętowi audio wysokie wymagania, jak sam mówi sprzęt musi być wygodny wytrzymały i oddawać wiernie dźwięk. Dlatego sygnowane przez niego słuchawki muszą spełniać te warunki.

Sms Audio Street on-ear wiredZawartość opakowaniaSłuchawki on-ear wired otrzymujemy w sporym kartonie. Wewnątrz znajduje się świetne etui, przypomina piłkę do rugby. Zabezpiecza słuchawki i wygląda rewelacyjnie, możemy je w ten sposób bez problemu przewozić.

Wewnątrz etui mieszczą się słuchawki, ponieważ ich konstrukcja jest składana, łamią się w dwóch miejscach, dzięki czemu nie potrzebują dużo przestrzeni.

Sms Audio Street on-ear wired

Kabel mamy odłączany, to duży plus. Zakończony jest pozłacanymi wtykami mini-jack, długość kabla to ok. 130 cm. Niebieska izolacja kabla jest solidna, umieszczono na kablu także mikrofon do komunikacji przez telefon, jest także przycisk umożliwiający odebranie rozmowy, zakończenie jej i zatrzymanie/wznawianie słuchanego utworu.

Oczywiście w zestawie nie zabrakło instrukcji obsługi, broszury od 50 Centa i ściereczki do czyszczenia słuchawek.

Sms Audio Street on-ear wiredJakość wykonaniaPod względem użytych materiałów jest bardzo dobrze. Słuchawki są niewielkie i lekkie (niecałe 200 gram), a przy tym wytrzymałe.

Pałąk jest z solidnego plastiku i posiada miękką gąbkę obszytą skórą na części wewnętrznej, prowadnice metalowe, regulacja słuchawek pozwala dopasować je do każdego użytkownika.

Wykończenia muszli są również świetnie wykonane, zastosowana umiarkowaną ilość błyszczącego plastiku, co mnie osobiście cieszy.

Najlepszym elementem zestawu są nauszniki, obite skórą najwyższa jakości. We wnętrzu zawierają piankę memory foam, która jest niezwykle miękka i komfortowa, a przy tym zachowuje zawsze swój oryginalny kształt. Zapobiega to ubiciu się wypełnienia, przez co słuchawki zawsze idealnie będą przylegać do naszych uszu.

Nauszna konstrukcja słuchawek zapewnia także dobrą wentylację ucha.

Ogólne wrażenia z noszenia słuchawek są naprawdę dobre, użytkując po 2-3 godziny wciąż odczuwałem duży komfort.

Sms Audio Street on-ear wired

Sms Audio Street on-ear wiredMoc dźwiękuSłuchawki posiadają potężne 40 mm membrany, profesjonalnie dostrojone tak, aby oddawać dźwięk w bardzo wierny sposób.

Faktycznie basy w modelu on-ear wired są niezwykle mocne, soczyste i dudniące, dzięki temu możemy poczuć moc utworu. Jednak nie zapomniano o innych pasmach, średnie częstotliwości są znakomite a tony wysokie krystalicznie czyste.

Z pewnością zadowolą pod względem dźwięku tak melomanów, jak i po prostu amatorów muzyki.

Sms Audio Street on-ear wiredStreet - znaczy mobilnieSłuchawki uliczne, jak sama nazwa wskazuje stworzone są do noszenia po ulicy. Dlatego zakładamy wygodną i lekką konstrukcję o nazwie Sms Audio on-ear wired na głowę, podłączamy do smartfona i spacerując ulicami cieszymy się dźwiękiem genialnej jakości.

Jednak co jeśli zadzwoni telefon? Jeden przycisk na mikrofonie i odbieramy połączenie. Jakość przetwarzania dźwięku przez mikrofon jest bardzo wysoka, rozmówca słyszy nas czysto i wyraźnie. My również w naszych słuchawkach odbieramy jasny przekaz.

Tym samym przyciskiem możemy zakończyć połączenie i wznowić odtwarzanie przerwanego utworu.

A co z hałasem z otoczenia? Dzięki dobrze przylegającym obiciom nauszników z memory foam słuchawki zapewniają świetną, pasywną redukcję hałasów.

Użytkowanie słuchawek w domowym zaciszu, jak i na hałaśliwej ulicy jest równie przyjemne i komfortowe.

Sms Audio Street on-ear wiredPodsumowanieZaczniemy od tego że słuchawki od 50 Centa, Sms Audio on-ear wired do najtańszych nie należą. Cena 750 zł dla wielu osób może być zaporowa, jednak weźmy też pod uwagę że na rynku jest także wiele słuchawek dużo droższych.

Poza tym w tej cenie otrzymujemy wygodną i solidnie wykonaną konstrukcję, mieszczącą się w niewielkim euti. Słuchawki których możemy używać nie tylko do słuchania muzyki, możemy w nich grać, oglądać film, jakość dźwięku jest zawsze świetna. Możemy w nich wyjść na ulicę, rozkoszując się bogatym i szczegółowym dźwiękiem stereo, przy okazji prowadzić możemy rozmowy telefoniczne.

Podsumowując, słuchawki Sms Audio on-ear wired to sprzęt wysokiej klasy, wydanie na niej takiej kwoty jest jak najbardziej uzasadnione. Jeśli cenicie sobie dobre wykonanie i bardzo dobrą jakość dźwięku to w tej cenie będzie to jeden z lepszych modeli dostępnych obecnie na rynku. Przy okazji słynne "Bitsy" zyskały poważnego konkurenta!Rozpakowanie słuchawek Sms Audio Street on-ear wiredblog comments powered by Disqus
Sms Audio Street on-ear wired - czyli co potrafią słuchawki od samego 50 Centa!