PODPOWIEDZI:

Usługa BoxOff Play Techlandu - czy faktycznie rewolucja w świecie gier?

Całkiem niedawno temu, bo 8 czerwca firma Techland oficjalnie uruchomiła platformę przeznaczoną dla graczy. Box Off Play daje dostęp do ponad 100 tytułów, w tym wielu hitów Techlandu. Jedyne co trzeba zrobić to opłacić niewielki abonament miesięczny. Przetestowaliśmy usługę, jakie wrażenia? Poznacie je w recenzji.

Call of Juarez: Gunslinger

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Potężny pakiet gier
  • Przystępna cena
WADY
  • Niektóre gry są słabeCo to jest BoxOff Play?BoxOff Play

Dzięki usłudze BoxOff Play możemy stać się posiadaczami ponad 100 ciekawych gier. Oczywiście w ich posiadaniu będziemy tylko przez okres opłacania abonamentu. Jednak na szczęście nie jest on drogi.

W chwili obecnej obowiązuje jeszcze cena promocyjna, miesiąc korzystania z usługi to 24,90 zł. Po okresie promocyjnym cena podskoczy do 49,90 zł, co również jest uczciwą ceną jak za taki pakiet gier.

Wydawca obiecuje także dodawanie nowych gier, faktycznie już podczas naszych testów doszło kilka tytułów, a kolejne są szykowane.

BoxOff PlayKrok po krokuAby zacząć korzystać z usługi BoxOff Play należy założyć konto na platformie, opłacić abonament i ściągnąć na komputer klienta.

Następnie wystarczy wejść w obszerną bazę gier i te które nas zainteresują zainstalować na dysk, później pozostaje cieszyć się grą.

Co ciekawe grać możemy już przy załadowaniu na dysk jedynie 20% gry, reszta pobiera się w tle, a my tymczasowo gramy używając plików umieszczonych w chmurze.

Kiedy nasz abonament się wyczerpie nie jesteśmy przymuszani do wykupienia kolejnego, możemy równie dobrze mieć kilka miesięcy przerwy i powrócić do płacenia abonamentu w każdej chwili.

BoxOff PlayGry, gry, gry!!!Już na starcie dostępnych było ok. 100 gier, liczba stale się zwiększa.

W katalogu znajdziemy prawdziwy miks gatunków, mamy sporo gier niezależnych, gry akcji, przygodowe, strategie, strzelanki i gry logiczne. Każdy bez wątpienia znajdzie coś interesującego.

Każda gra posiada także swoją stronę z dokładnym opisem, screenami, wymaganiami sprzętowymi i innymi informacjami.

Jest tutaj sporo gier niszowych i niezależnych, ale mamy także największe hity Techlandu, takie jak seria Call of Juarez, Chrome, czy serie wyścigowe Flatout i Crash Time.

Nie zabrakło także wszelkiej maści symulatorów, z których przecież Techland słynie. Są one bardzo popularne, nie tylko w Polsce.Problemy techniczneTakie problemu raczej nie występowały. W większości przypadków nie było żadnych stresujących sytuacji, dotyczących ściągnięcia i odpalenia gry. Zdarzyły mi się jedynie pojedyncze wyrzucenia z gry/ zamknięcia klienta. Klient jest co jakiś czas patchowany, dlatego zapewne wszelkie drobne mankament z czasem znikną całkowicie.

BoxOff PlayPodsumowanieUsługa BoxOff Play to niewątpliwie ciekawy eksperyment. Za niewielką kwotę otrzymujemy dostęp do ponad setki gier, część z nich to prawdziwe hity, część przeciętniaki, zdarzają się też po prostu słabe gierki.

Jednak biorąc pod uwagę cały dostępny pakiet i ogromną różnorodność jest to opłacalna inwestycja. Dlatego jeśli jesteście fanami gier, szczególnie Techlandu a nie chcecie przepłacać i zarzucać się kartonowymi wersjami gier, to usługa BoxOff Play jest stworzona dla Was.

blog comments powered by Disqus
Usługa BoxOff Play Techlandu - czy faktycznie rewolucja w świecie gier?