PODPOWIEDZI:

Steelseries Dex - Mocna Podkładka Hybrydowa Dla Wymagających

Firma Steelseries niedawno wprowadziła do sprzedaży nową podkładkę. Co ją wyróżnia? Jest bardzo wytrzymała, łatwa w czyszczeniu, oraz ma hybrydową powierzchnie. Łączy w sobie najlepsze cechy podkładek typu speed i control. Pozwala to osiągnąć niedostępny wcześniej kompromis i zmaksymalizować osiągi naszej myszki. Zapraszamy na prezentację Dexa.

SteelSeries DeX

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Hybrydowa powierzchnia
  • Wytrzymała
  • Łatwe czyszczenie
WADY
  • Cena

Steelseries to firma znana z dobrych podkładek i jeszcze lepszych myszek.

Podkładki Qck nie trzeba nikomu przedstawiać, jest jedną z najczęściej wybieranych przez graczy podkładek miękkich.Także seria HD zdobyła uznanie graczy.

Jednak na rynku pojawił się nowy produkt, nazywa się Dex.

Podkładka ta jest swoistą hybrydą.

Dzięki specjalnej powierzchni, składającej się z setek specjalnie ukształtowanych wypustek w kształcie sześciokątów podkładka zapewnia niesamowite osiągi myszki.

Wypustki dają nam to, że myszka posiada znacznie mniej stycznym miejsc z podkładką, co pozwala przemieszczać się jej szybciej, a więc uzyskujemy właściwości typu speed.

Z drugiej strony tak gęsto usiany wzór, oraz jednolita barwa podkładki sprawiają, że sensor może precyzyjnie śledzić powierzchnie, to cech podkładek typu control.

Dzięki tej hybrydzie myszka porusza się szybko i lekko, jednocześnie dokładnie skanuje podkładkę.

Działa świetnie z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

Wymiary podkładki to: szerokość 320 mm, długość 270 mm, grubość to 2 mm.

Podkładka waży 212 gram.

Dobrą rekomendacją podkładki jest fakt, iż najpierw została poddana ciężkim testom przez profesjonalnych graczy. Testy przeszła zwycięsko.Jeśli jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających pro-gamera, to zadowoli każdego.

Jedyną wadą podkładki jest jej cena, za taka kwotą możemy nawet kupić dobrą myszkę.

Dex jednak odwdzięczy się wyjątkowo uniwersalną powierzchnią i ogromną wytrzymałością, nie musicie się martwić że po kilku miesiącach grania podkładka się rozpadnie. 

blog comments powered by Disqus
Steelseries Dex - Mocna Podkładka Hybrydowa Dla Wymagających