PODPOWIEDZI:

Inteligentny Ultrabook Lenovo Yoga 3 Pro

Ultrabook Lenovo Yoga 3 Pro to inteligentny komputer – następca Yogi 2 Pro, który całkowicie dostosowuje się do użytkownika. Można z niego korzystać na jeden z czterech sposobów: jako laptop, tablet, namiot lub podstawka.

Lenovo Yoga 3 Pro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niesamowicie lekki i cienki
  • Wielozadaniowy
WADY
  • Jeden procesor
  • Zawiasy nie do końca dopracowane

Lenovo Yoga 3 Pro wykonany jest z srebrnego plastiku, który imituje aluminium – dzięki temu jest on niesamowicie lekki i wyjątkowo smukły. Należy on do ultrabooków konwertowalnych, to znaczy że można korzystać z niego na kilka trybów. Niesamowita lekkość przekłada się na bardzo duży komfort pracy – komputer waży zaledwie 1,2 kg i ma 13 mm grubości, co oznacza że jest on grubości portu USB!

Ranking laptopów >>>

Lenovo Yoga 3 Pro

Energooszczędny procesor który został w nim zastosowany – Intel Core m 5Y70 taktowany zegarem 1,1 GHz sprawia, że niestety ultrabook nie jest aż tak wydajny jak jego poprzednik i niestety nie zaskakuje długim czasem pracy na baterii.

Komputer na swojej lewej krawędzi ma gniazdo zasilania pełniące funkcję portu USB 2.0, gniazdo USB 3.0, wyjście HDMI i gniazdo na kartę SD – niestety nie jest to gniazdo głębokie i karta SD z niego wystaje. Z prawej strony jest wyjście USB 3.0 będące także powerbankiem, złącze słuchawkowe, regulacja głośności, blokada obrotu urządzenia, przycisk do przywracania systemu i wchodzenia w BIOS, oraz przycisk zasilania. Od spodu są gumowe podstawki i delikatne otworki pod którymi znajdują się głośniki – grają one bardzo przyzwoicie jak na swój rozmiar i nie wytwarzają zakłóceń.

Porównywarka notebooków >>>

Lenovo Yoga 3 Pro

Nowością w Yoga 3 Pro są zawiasy – jest ich dużo więcej niż w poprzednim modelu i są wzbogacone ozdobnymi elementami. Niestety powodują one lekki hałas komputera.

Lenovo Yoga 3 Pro

Podobnie jak w poprzednim modelu, można tu pracować w trybie laptopa z dotykowym ekranem, jest on dość jasny ale niestety odblaskowy. Odwzorowanie kolorów jest na przyzwoitym poziomie. Klawiatura jest bardziej płaska niż w Yoga 2 Pro.

Przekątna ekranu laptopa - jak dobrać najlepszą - poradnik >>>

Ultrabook Yoga 3 Pro pracuje w kilku trybach: laptopa, namiotu, samego tabletu lub też podstawki pod tablet, a także w trybie pionowym. Jest on niezwykle cichy a praca na nim sprawia dużo satysfakcji. Zawiera kilka preinstalowanych aplikacji oraz oprogramowań – m.in. takie, które wspomagają zarządzanie trybami komputera i zarządzania. Zainstalowany na nim dysk SSD jest stosunkowo szybki i pozwalają na bardzo wygodną i szybką pracę na urządzeniu.

Lenovo Yoga 3 Pro

blog comments powered by Disqus
Inteligentny Ultrabook Lenovo Yoga 3 Pro