PODPOWIEDZI:

Urbanears Slussen - Każdy Może Zostać DJ-em!

Chcesz zostać DJ-em? Chociaż na chwilę? Możesz spełnić swoje fantazje, dzięki prostemu i niedrogiemu urządzeniu. Urbanears Slussen pozwoli wcielić się w rolę DJ-a i pomoże rozkręcić każdą imprezkę. Jak to działa i co możemy z tym robić? Wszystkie odpowiedzi w tej recenzji.

Urbanears Slussen

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Mała cena
  • Duża frajda
  • Prosta obsługa
WADY
  • Oficjalna APPka tylko na iOS

Urbanears Slussen to przejściówka, z której możemy zrobić sobie konsolę didżejską. Potrzebujemy do tego jedynie urządzenia na IOSie, głośnika oraz słuchawek. Jednak w dzisiejszej recenzji sprawdzimy także, czy taką konsolę będzie można zrobić także na innym systemie.

Urbanears Slussen podłączamy pod wyjście słuchawkowe. Gadżet ma dwa oznaczone wyjścia, jedno dla słuchawek, drugie dla głośnika. Po podłączeniu słuchawek mamy typowy odsłuch jak na konsolach didżejskich z prawdziwego zdarzenia. Do drugiego wyjścia podłączamy głośnik i już mamy zestaw gotowy do grania.

Gamdias Hermes Ultimate - Klawiatura Dla Wymagających Graczy

Na tablecie widzimy główne okno aplikacji, do dyspozycji są dwie ścieżki które będziemy ze sobą miksowali, tak jak na zwykłej konsoli. Po wrzuceniu dwóch utworów mamy do dyspozycji podgląd czasu ścieżki, możliwość przechodzenia między jednym a drugim, a dodatkowo znaczek słuchawki pozwala na sterowanie ich głośnością, tak aby nie zagłuszyć sobie dźwięku wyjściowego. Jak to wszystko dokładnie działa, zobaczycie w videorecenzji.

Funkcja SYNC widoczna na środku programu, odpowiedzialna jest za równoczesne odtwarzanie obu kawałków. Dodatkowe ustawienia aplikacji pozwalają m.in. na jeszcze lepszą regulację głośności. Cała aplikacja jest prosta w obsłudze, a przy tym ma dużo bardzo ciekawych i przydatnych funkcji.

Przetestowaliśmy także Urbanears Slussen na pierwszej z brzegu darmowej aplikacji didżejskiej na system Windows Phone. Trzeba przyznać, że mile się zaskoczyliśmy. Przejściówka Urbanears działa nie tylko z dedykowaną sobie aplikacją, ale także z każdą inną dostępną na smartfony.

Gadżet ten wart jest kilkadziesiąt złotych, a sprawdzi się rewelacyjnie na niejednej imprezie. Dzięki niemu możemy wcielić się w rolę dj'a bez posiadania profesjonalnego sprzętu.

blog comments powered by Disqus
Urbanears Slussen - Każdy Może Zostać DJ-em!