Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli

OleOle
Zobacz ofertę
30 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
39.99 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
155.0000 ZŁ
Skąpiec.pl
Zobacz ofertę
155.00 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Niezastąpione w grach typu Battlefield
  • Działa z wieloma myszkami i klawiaturami
  • Prosta obsługa
  • Dostępne dla PS3/PS4/Xbox360
WADY
  • Do niektórych gier się nie nadaje

Hama Speedshot Lite dostępny jest na konsole PS3, PS4 oraz Xbox 360. Konwerter posiada w centralnym miejscu przycisk Hold, który wywołuje menu na konsoli, mamy także kilka kontrolek informujących nas o różnych funkcjach. Są także dwie diody które sygnalizują, czy klawiatura i myszka zostały prawidłowo podłączone. Na przedniej krawędzi pod diodami znajdująsię dwa porty USB na myszkę i klawiaturę, a na bocznej krawędzi urządzenia jest wejście USB, do którego można podłączyć przewodowo pada.

Urządzenie wykonane jest z gumowanego tworzywa. Ma kabel o długości około 2 metrów zakończony wtykiem USB. W zestawie oprócz instrukcji otrzymujemy zestaw naklejek do oklejenia klawiszy na klawiaturze w przypadku gdy często gramy i mamy dedykowany do tego sprzęt nie używany w innym celu. Jest też poglądowy obrazek pokazujący, które przyciski na klawiaturze działają po podłączeniu do konsoli – pozwala on na początku rozeznać się w użytkowaniu.

Poznaj tragedię w górach - czy tajemnica zostanie wyjaśniona?

Na odwrotnej części znajduje się wykaz myszek i klawiatur, z którymi Speedshot był testowany. W instrukcji znajdziemy przede wszystkim skróty klawiszowe pozwalające zmieniać profile i przełączać dpi myszki.


Samsung Galaxy S8

Podłączenie całego sprzętu jest banalnie proste. Sama gra przy pomocy Hama Speedshot również nie sprawia żadnego problemu, wszystko działa płynnie, niemalże identycznie jak na komputerze. W przypadku osób dużo grających na konsoli w gry, w które lepiej i wygodniej gra się za pomocą myszki i klawiatury – na przykład różnego rodzaju strzelanki, bez wątpienia opłaca się zainwestować w tego typu urządzenie. Dzięki niemu reakcje w grze będą szybsze, dokładniejsze i pozwolą na zdobywanie większej ilości punktów w grach.

blog comments powered by Disqus