PODPOWIEDZI:

Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli

Hama Speedshot Lite to pomysłowe i praktyczne urządzenie, pozwalające zamienić konsolę w komputer do gier – czyli podłączyć do niej klawiaturę i myszkę. Zapraszam na recenzję.

Hama Speedshot Lite

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niezastąpione w grach typu Battlefield
  • Działa z wieloma myszkami i klawiaturami
  • Prosta obsługa
  • Dostępne dla PS3/PS4/Xbox360
WADY
  • Do niektórych gier się nie nadaje

Hama Speedshot Lite dostępny jest na konsole PS3, PS4 oraz Xbox 360. Konwerter posiada w centralnym miejscu przycisk Hold, który wywołuje menu na konsoli, mamy także kilka kontrolek informujących nas o różnych funkcjach. Są także dwie diody które sygnalizują, czy klawiatura i myszka zostały prawidłowo podłączone. Na przedniej krawędzi pod diodami znajdują się dwa porty USB na myszkę i klawiaturę, a na bocznej krawędzi urządzenia jest wejście USB, do którego można podłączyć przewodowo pada.

Hama Speedshot Lite

Hama Speedshot Lite

Urządzenie wykonane jest z gumowanego tworzywa. Ma kabel o długości około 2 metrów zakończony wtykiem USB. W zestawie oprócz instrukcji otrzymujemy zestaw naklejek do oklejenia klawiszy na klawiaturze w przypadku gdy często gramy i mamy dedykowany do tego sprzęt nie używany w innym celu. Jest też poglądowy obrazek pokazujący, które przyciski na klawiaturze działają po podłączeniu do konsoli – pozwala on na początku rozeznać się w użytkowaniu.

Hama Speedshot Lite

Na odwrotnej części znajduje się wykaz myszek i klawiatur, z którymi Speedshot był testowany. W instrukcji znajdziemy przede wszystkim skróty klawiszowe pozwalające zmieniać profile i przełączać dpi myszki.

Hama Speedshot Lite

Podłączenie całego sprzętu jest banalnie proste. Sama gra przy pomocy Hama Speedshot również nie sprawia żadnego problemu, wszystko działa płynnie, niemalże identycznie jak na komputerze. W przypadku osób dużo grających na konsoli w gry, w które lepiej i wygodniej gra się za pomocą myszki i klawiatury – na przykład różnego rodzaju strzelanki, bez wątpienia opłaca się zainwestować w tego typu urządzenie. Dzięki niemu reakcje w grze będą szybsze, dokładniejsze i pozwolą na zdobywanie większej ilości punktów w grach.

blog comments powered by Disqus
Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli