PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli

  • Dodano: 3 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena artykułu: (1) (0)

Hama Speedshot Lite to pomysłowe i praktyczne urządzenie, pozwalające zamienić konsolę w komputer do gier – czyli podłączyć do niej klawiaturę i myszkę. Zapraszam na recenzję.

Hama Speedshot Lite

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niezastąpione w grach typu Battlefield
  • Działa z wieloma myszkami i klawiaturami
  • Prosta obsługa
  • Dostępne dla PS3/PS4/Xbox360
WADY
  • Do niektórych gier się nie nadaje

Hama Speedshot Lite dostępny jest na konsole PS3, PS4 oraz Xbox 360. Konwerter posiada w centralnym miejscu przycisk Hold, który wywołuje menu na konsoli, mamy także kilka kontrolek informujących nas o różnych funkcjach. Są także dwie diody które sygnalizują, czy klawiatura i myszka zostały prawidłowo podłączone. Na przedniej krawędzi pod diodami znajdują się dwa porty USB na myszkę i klawiaturę, a na bocznej krawędzi urządzenia jest wejście USB, do którego można podłączyć przewodowo pada.

Hama Speedshot Lite

Hama Speedshot Lite

Urządzenie wykonane jest z gumowanego tworzywa. Ma kabel o długości około 2 metrów zakończony wtykiem USB. W zestawie oprócz instrukcji otrzymujemy zestaw naklejek do oklejenia klawiszy na klawiaturze w przypadku gdy często gramy i mamy dedykowany do tego sprzęt nie używany w innym celu. Jest też poglądowy obrazek pokazujący, które przyciski na klawiaturze działają po podłączeniu do konsoli – pozwala on na początku rozeznać się w użytkowaniu.

Hama Speedshot Lite

Na odwrotnej części znajduje się wykaz myszek i klawiatur, z którymi Speedshot był testowany. W instrukcji znajdziemy przede wszystkim skróty klawiszowe pozwalające zmieniać profile i przełączać dpi myszki.


Ranking i Porównanie Ofert Komórkowych - Najlepsze Abonamenty i Prepaid - Czerwiec 2018

Hama Speedshot Lite

Podłączenie całego sprzętu jest banalnie proste. Sama gra przy pomocy Hama Speedshot również nie sprawia żadnego problemu, wszystko działa płynnie, niemalże identycznie jak na komputerze. W przypadku osób dużo grających na konsoli w gry, w które lepiej i wygodniej gra się za pomocą myszki i klawiatury – na przykład różnego rodzaju strzelanki, bez wątpienia opłaca się zainwestować w tego typu urządzenie. Dzięki niemu reakcje w grze będą szybsze, dokładniejsze i pozwolą na zdobywanie większej ilości punktów w grach.

blog comments powered by Disqus
Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli