Hama Speedshot Lite - Przydatny Adapter Do Konsoli

Hama Speedshot Lite to pomysłowe i praktyczne urządzenie, pozwalające zamienić konsolę w komputer do gier – czyli podłączyć do niej klawiaturę i myszkę. Zapraszam na recenzję.

Hama Speedshot Lite

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Niezastąpione w grach typu Battlefield
  • Działa z wieloma myszkami i klawiaturami
  • Prosta obsługa
  • Dostępne dla PS3/PS4/Xbox360
WADY
  • Do niektórych gier się nie nadaje

Hama Speedshot Lite dostępny jest na konsole PS3, PS4 oraz Xbox 360. Konwerter posiada w centralnym miejscu przycisk Hold, który wywołuje menu na konsoli, mamy także kilka kontrolek informujących nas o różnych funkcjach. Są także dwie diody które sygnalizują, czy klawiatura i myszka zostały prawidłowo podłączone. Na przedniej krawędzi pod diodami znajdująsię dwa porty USB na myszkę i klawiaturę, a na bocznej krawędzi urządzenia jest wejście USB, do którego można podłączyć przewodowo pada.

Urządzenie wykonane jest z gumowanego tworzywa. Ma kabel o długości około 2 metrów zakończony wtykiem USB. W zestawie oprócz instrukcji otrzymujemy zestaw naklejek do oklejenia klawiszy na klawiaturze w przypadku gdy często gramy i mamy dedykowany do tego sprzęt nie używany w innym celu. Jest też poglądowy obrazek pokazujący, które przyciski na klawiaturze działają po podłączeniu do konsoli – pozwala on na początku rozeznać się w użytkowaniu.

Poznaj tragedię w górach - czy tajemnica zostanie wyjaśniona?

Na odwrotnej części znajduje się wykaz myszek i klawiatur, z którymi Speedshot był testowany. W instrukcji znajdziemy przede wszystkim skróty klawiszowe pozwalające zmieniać profile i przełączać dpi myszki.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Podłączenie całego sprzętu jest banalnie proste. Sama gra przy pomocy Hama Speedshot również nie sprawia żadnego problemu, wszystko działa płynnie, niemalże identycznie jak na komputerze. W przypadku osób dużo grających na konsoli w gry, w które lepiej i wygodniej gra się za pomocą myszki i klawiatury – na przykład różnego rodzaju strzelanki, bez wątpienia opłaca się zainwestować w tego typu urządzenie. Dzięki niemu reakcje w grze będą szybsze, dokładniejsze i pozwolą na zdobywanie większej ilości punktów w grach.

blog comments powered by Disqus