PODPOWIEDZI:

Gamdias Combo - solidna klawiatura membranowa Ares Essential i optyczna mysz Ourea

Gamdias to firma być może jeszcze zbyt mało znana w Polsce. A robi ona naprawdę dobrej jakości sprzęt dla graczy, wysokiej jakości i o bardzo ciekawym designie. I dziś przeczytacie, a także obejrzycie recenzję zestawu dla gracza Gamdias Combo.

Gamdias Combo

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Solidny sprzęt
  • Rozsądna cena
  • Zaawansowane oprogramowanie
WADY
  • Brak

W skład zestawu Gamdias Combo wchodzi klawiatura membranowa, podświetlana Ares Essential oraz podświetlana mysz optyczna Ourea. Całość tworzy ciekawy wizualnie, bardzo przyzwoity zestaw w niewygórowanej cenie.

Klawiatura Ares wykonana jest bardzo fajnie, z wytrzymałego i grubego tworzywa – bez wątpienia przetrwa ona tysiące godzin rozgrywki. Producent podaje, że składa się ona z czterech warstw, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Klawisze są gumowane, ciche, a ich skok jest dość mały. Od spodu znajdują się rowki do organizacji nadmiaru kabla. Podwyższenia są gumowane, jednostopniowe, bardzo przyzwoicie trzymają klawiaturę na blacie. Przewód jest zwykły, bez oplotu, o długości około dwóch metrów, wyposażony w organizer którym zepniemy niepotrzebny nam nadmiar, zakończony pozłacanym wtykiem USB.

Myszka Ourea jest symetryczna – odpowiednia zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Przewód z organizerem zakończony pozłacanym wtykiem, o długości około dwóch metrów. Rolka jest szeroka, działa również jako przycisk, a obok niej znajduje się przełącznik DPI. Maksymalne DPI wynosi 2500, a częstotliwość próbkowania 1000 Hz. Myszka ma na prawym i lewym boku dodatkowe przyciski, które pozwalają na korzystanie z niej niezależnie od tego, czy użytkownik jest prawo- czy leworęczny.

Chwyt myszki jest dobry, nie wyślizguje się ona z ręki nawet jeżeli jest lekko spocona. Ślizgacze nie są zbyt dużej, średniej jakości, aczkolwiek bez problemu powinny wystarczyć na kilkaset godzin gry. Od spodu myszy znajduje się komora na ciężarki – łącznie można w niej umieścić 20g. W pełni dociążony gryzoń waży 108 g. Jej żywotność to 10 milionów kliknięć. Co ważne, ma wbudowaną pamięć, która zapamięta nasze ustawienia.Telewizory TANIEJ w Media Expert

Klawiatura ma trzy kolory podświetlenia, można więc ustawić sobie ulubiony, lub też uruchomić tzw efekt oddychania, w którym zmieniają się one po kolei. Można także ustawić prędkość tej zmiany. Podświetlenie można także przyciemnić lub rozjaśnić, w zależności od potrzeb. Klawiatura ma antighosting na 19 przycisków i żywotność około 10 milionów kliknięć.

Podsumowując, zestaw jest naprawdę fajny. Nie ma jakichś rażących wad, sprzęt jest wykonany solidnie i dokładnie. Klawiatura pracuje cicho, myszka również nie wykazuje się zbytnią głośnością. Oba sprzęty są funkcjonalne także dzięki oprogramowaniu Gamdiasa – łatwo można sobie wszystko skonfigurować.

blog comments powered by Disqus
Gamdias Combo - solidna klawiatura membranowa Ares Essential i optyczna mysz Ourea