Najtańszy Mikrofon Pojemnościowy! Samson Go Mic

Mikrofon pojemnościowy to pewien krok dla każdego początkującego YouTubera. Jednak wbrew pozorom nie musi być on drogi, możemy zdecydować się na wybór budżetowy, jakim jest, np. Samson Go Mic! Jest to jednocześnie prawdopodobnie najtańszy mikrofon pojemnościowy na rynku!

Samson GO Mic

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
 • Rozmiary
 • Cena
 • Jakość dźwięku
 • Stosunek jakość/cena
WADY

  Budowa i wygląd

  samson go mic rozmiar

  Samson Go Mic jest na tyle kompaktowy, że bez problemu zmieści się w dłoni oraz kieszeni. Dzięki wbudowanemu klipsowi, przyczepimy go, np. do ekranu laptopa lub cienkiego blatu biurka lub stołu. Jeśli jednak chcemy go postawić, to podstawa jest pokryta gumą, która zapobiega przesuwaniu się mikrofonu. Siatka mikrofonu od frontu jest srebrna, a od tyłu czarna. Na krawędzi znajdziemy przełącznik trybów zbierania dźwięku oraz gniazdo mini jack, przeznaczone do odsłuchu.

  Samson Go Mic przód

  Jakość Dźwięku

  Ciężko słowami opisać dźwięk jaki otrzymujemy z jakiegokolwiek mikrofonu, po prostu trzeba tego posłuchać. Ale jeśli już miałbym coś o tym powiedzieć, to Go Mic jest bardzo czuły, lecz jeśli mówimy do niego z dosyć niedużej odległości, to nie wychwytuje nadmiernie hałasów tła. Otrzymany dźwięk brzmi nieco radiowo, jak przystało na mikrofony pojemnościowe, lecz nie jest tak głęboki, jak w przypadku droższych modeli. Jeśli chcesz usłyszeć dźwięk nagrany tym mikrofonem, zapraszam Cię do wideo przypiętego na górze recenzji.

  Samson Go Mic Jakość Dźwięku

  Zastosowanie

  Ale do czego w ogóle może nam się przydać taki mikrofon? Nie musisz być YouTuberem, aby rozważać jego zakup! Pierwsze covery, komunikacja internetowa, prowadzenie strumieni wideo, gry komputerowe - w tych aspektach to urządzenie także może poprawić jakość dźwięku.

  Mikrofon Samson Go Mic

  Podsumowanie

  Samson Go Mic jest najtańszym dostępnym mikrofonem pojemnościowym na rynku, ale wcale nie jest najgorszy! W tej cenie otrzymujemy dobrej jakości sprzęt, który poprawi jakość audio w twoich filmach czy pierwszych utworach muzycznych. Jego małe rozmiary pozwalają także, na używanie go jako mikrofonu mobilnego, wtedy, kiedy nie mamy dostępu do dużej pojemnościówki, znajdującej się przy naszym PC.

  Jakie mikrofony są najlepsze?

  Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu mikrofonów z 10/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które mikrofony warto kupić.

  Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
  1NOVOX NC-1 NOVOX NC-1Best of the best!
  2Reloop Spodcaster Reloop Spodcaster Sprawdź sam
  3Samson GO Mic Samson GO Mic Ten ma niezłą cenę!
  4Samson C01U Samson C01U Polecany model
  5Samson G-Track Samson G-Track Sprawdź tutaj

  Zobacz więcej propozycji: Mikrofony – Czym Najlepiej Nagrywać na Youtube? Ranking TOP10 Mikrofonów!

  blog comments powered by Disqus