PODPOWIEDZI:

Fidget Spinner z Biedronki za 7,99? TEST!

Jutro, tj. 10.08.2017, będzie można zakupić taki za 7,99zł w popularnej sieci sklepów Biedronka. Specjalnie dla was się w taki zaopatrzyliśmy i sprawdziliśmy, jak działa! Dodatkowo porównaliśmy go z pierwszym znalezionym w okolicy za 20zł! Uwaga, będzie drop test i mały konkursik.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Cena
  • Długo się kręci
  • 5 kolorów
WADY
  • Nie można sprawdzić kręcenia się spinnera przed zakupem

Tani Fidget Spinner z Biedronki od myPhone wykonany jest naprawdę solidnie. Co chyba nie zaskakuje, bo ciężko zrobić niesolidny spinner. Kupujemy go w zaklejonym pudełku i nie możemy sprawdzić, jak się kręci przed zakupem, na szczęście my to zrobiliśmy i zaraz zobaczycie, jak działa! Pudełko jest schludne i zawiera na sobie pełny opis produktu. Najważniejsze, spinner możemy zakupić w czterech kolorach, jest nieodpowiedni dla osób poniżej 14 roku życia i waży 60 gram.


Fidget Spinner
Warto w tym momencie porównać opakowania z spinnerem, który zakupiłem specjalnie na tą okazję na pobliskim straganie. Ten drugi kosztował mnie 20 zł. Warto tu wspomnieć, że przy zakupie dodatkowego spinnera nie otwierałem go przed zakupem, ponieważ propozycja myPhone tego uniemożliwia i jak bym specjalnie wybierał działający najlepiej a nie na chybił trafił, nie czułbym, że nasz test jest w pełni obiektywny!


Fidget Spinner

Gdy wyciągniemy oba z pudełka są do siebie bardzo podobne, model ze straganu posiada trzy dodatkowe łożyska, jednak moim zdaniem niespecjalnie są one faktycznie potrzebne albo przynajmniej ja nie potrafię z nich korzystać. Producent w informacji prasowej twierdzi, że spinner może kręcić się całe 2 minuty. Posiada specjalne łożyska ABEC-7, które mają mu w tym pomóc. My to sprawdziliśmy i zobaczcie też jak poradził sobie spinner o 12 złotych droższy. 


Fidget Spinner
Jak widać producent nie kłamał! Za to spinner z bazarku, nie podziałał za dobrze zatrzymując się po minucie.  

Drop test! To jak wiemy, czasem podczas trików nam upadnie na beton, dlatego zrzuciłem oba z takiej samej wysokości. W przypadku bazarkowego spinnera bez zmian, jednak jak chodzi o biedronkową propozycję to tutaj jeden z metalowych obciążników wypadł, jednak po szybkim włożeniu go w docelowe miejsce działał jak wcześniej. 


Fidget Spinner Drop Test 
Czasem też bawimy się spinnerem na balkonie. Co się stanie jak z niego spadnie? No tutaj już widać jakieś konsekwencje. Spinner z bazarku troszkę się rozbił na części, jednak to nic czego nie dało by się szybko naprawić. Biedronkowy spinner bez zmian! Solidne maluchy! 

Fidget Spinner

Jeżeli nie macie spinnera, uważacie, że 10, 15 czy 20 zł to za dużo lub chcecie jakąś tańszą opcję do treningu trików czy macie zamiar modowania, to propozycja z biedronki na pewno jest dla was. Niska cena, długo się kręci i solidnie wykonany. Naprawdę, nie ma do czego się przyczepić, dlatego daję 5 gwiazdek, ocenę wysokiej jakości i niskiej ceny! 

blog comments powered by Disqus
Fidget Spinner z Biedronki za 7,99? TEST!