PODPOWIEDZI:

Recenzja Prostownicy do Włosów Philips MoistureProtect HP8372/00

Prostownica do włosów Philips MoistureProtect HP8372/00 jest uznawana za bardzo dobry model. Recenzja i test Philips MoistureProtect HP8372/00 mogą znacząco pomóc Wam poznać ten sprzęt i zdecydować czy warto go kupić.

Philips MoistureProtect HP8372/00

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • Świetny design
  • Prosta obsługa
  • Bardzo szybkie nagrzewanie się
  • Wysoka skuteczność prostowania włosów
WADY
  • Cena mogłaby być nieco niższa

Najlepsza prostownica do włosów to zdecydowanie taka, która nie niszczy włosów, szybko się nagrzewa, jest poręczna, prosta w obsłudze i jednocześnie funkcjonalna. Według opinii internautów, właśnie tymi cechami wyróżnia się model Philips MoistureProtect HP8372/00.

Philips MoistureProtect HP8372 test

Czy jest to aż tak dobra prostownica do włosów? Postanowiłam to sprawdzić i podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Zapraszam do recenzji.

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Specyfikacja

Na początku warto prześledzić najważniejsze parametry prostownicy do włosów Philips MoistureProtect HP8372/00. Poniżej dane techniczne:

Długość przewodu2 m
Czas nagrzewania15 sekund
Maksymalna temperatura200 °C
Typ grzałkiGrzałka o wysokiej mocy
Napięcie110–240 V
Etui w zestawieTak
Technologia MoistureProtectTak
Ruchome płytki ceramiczneTak
Pielęgnacja jonowaTak
Powłoka ceramicznaTak
Automatyczne wyłączaniepo 60 minutach
Obrotowe połączenie przewodu sieciowegoTak
Ukryty wyświetlaczTak
Cena (w dniu recenzji)>>>299 zł<<<

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Wyposażenie

Jak już mogliście wyczytać ze specyfikacji, oprócz samej prostownicy wraz z podstawową dokumentacją, dostajemy również etui - dość proste, w czarnym kolorze z nazwą producenta. Może się ono przydać, gdy będziemy gdzieś podróżować, a chcemy zabrać ze sobą naszą prostownicę i zapewnić jej ochronę przy transporcie.

Philips MoistureProtect HP8372 pudełkoPhilips MoistureProtect HP8372 wyposażenie

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Design i Konstrukcja

Philips MoistureProtect HP8372/00 pod względem designu i konstrukcji serwuje nam szereg zalet. Przede wszystkim jest to sprzęt bardzo ładny i stylowy. Prostownica jest do tego odpowiednio lekka i poręczna. Kolejnym plusem jest długi i elastyczny przewód.

Rankingi prostownic do włosów >>>

Philips MoistureProtect HP8372 design

Obsługa nie powinna nikomu sprawić problemów. Mamy kilka podstawowych przycisków - włącznik/wyłącznik, przycisk do jonizacji, a także regulację temperatury. Oprócz tego do dyspozycji jest niewielki, ale czytelny wyświetlacz. Co nam pokazuje? Przede wszystkim aktualną temperaturę prostownicy oraz informację o tym, czy jest włączona funkcja jonizacji.

Philips MoistureProtect HP8372 konstrukcja

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Przed prostowaniem

Przed omówieniem procesu prostowania włosów przez testowaną prostownicę, warto wspomnieć, że nawet najlepszy model nie zapewni całkowitej ochrony naszym włosom. Prostownica do włosów Philips nie naruszyła co prawda moich włosów, ale z doświadczenia wiem, że używając tego typu urządzenia dość często, warto zadbać o dodatkową ochronę.

Z mojej strony polecam Wam kosmetyki termoochronne, które zabezpieczają przed wyższymi temperaturami. Osobiście używam cementu termicznego.

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Jak prostuje włosy?

Prostownica do włosów Philips jest przeze mnie użytkowana od ponad pięciu miesięcy. Do dyspozycji mamy trzy stopnie temperatury - 150, 175 i 200 °C. Jest także funkcja automatycznego dostosowywania temperatury. Według producenta, zaimplementowany czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę, by dobrać odpowiedni stopień. Szczerze mówiąc, wolałam sama dobierać temperaturę, którą w danym momencie uważałam za najlepszą.

Philips MoistureProtect HP8372 wyświetlacz

Pierwsze co rzuca się w oczy, to zdecydowanie błyskawiczny czas nagrzewania. Jest to ogromny plus omawianego modelu. Już zaledwie po kilku sekundach możemy rozpocząć prostowanie włosów.

Moje włosy są zwykle ciężkie do ułożenia - pofalowane i dość grube. W zdecydowanej większości przypadków korzystałam z 175 °C, ale na potrzeby recenzji sprawdziłam również pozostałe dwie opcje.

Najniższa temperatura skutkowała czasem koniecznością kilkukrotnego przeciągania włosów prostownicą. Mimo wszystko, cały proces nie trwał dłużej niż kwadrans, a efekt był zadowalający.

przed i po prostowaniu prostownicą philips

Zupełnie odmienna sytuacja występowała przy 175 °C. Wtedy nie musiałam już powtarzać prostowania danego pasma włosów - dlatego właśnie jest to najlepsza opcja, przynajmniej dla mnie i moich włosów. Prostowanie było wręcz błyskawiczne

Porównywarka prostownic do włosów >>>

Najwyższy stopień temperatury nie pozostawia żadnych wątpliwości co do skuteczności wyprostowania moich włosów, ale nie ma co ukrywać - 200 °C to dość wysoki pułap.

Philips MoistureProtect HP8372 z bliska

Philips MoistureProtect HP8372/00 - Podsumowanie - Czy warto kupić?

Prostownica do włosów Philips MoistureProtect HP8372/00 z pewnością nie jest urządzeniem najtańszym. Prawie 300 zł to dość wygórowana cena. Mimo wszystko, dostajemy za to sprzęt z wysokiej półki, który świetnie wygląda, bardzo szybko nagrzewa się i skutecznie prostuje włosy.

Philips MoistureProtect HP8372 płytki

Osobiście jestem z tego modelu bardzo zadowolona i mogę go polecić. Moja ocena to 4,5/5 wraz z oznaczeniem jakości, designu i moją rekomendacją.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące tej prostownicy, to zapraszam poniżej do sekcji komentarzy. Chętnie odpowiem na nie i udzielę pomocnych rad w kwestii tego urządzenia, a także kosmetyków termoochronnych.

blog comments powered by Disqus
Recenzja Prostownicy do Włosów Philips MoistureProtect HP8372/00