PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

My Book Elite

  • Dodano: 7 lat, 11 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

My Book Elite to zaprezentowana przez Western Digital linia dysków zewnętrznych przeznaczonych do archiwizowania i zabezpieczania danych.

Nowe dyski My Book Elite WD korzystają z oprogramowania WD SmartWare. Dzięki niemu mogą w sposób ciągły i automatyczny tworzyć kopie bezpieczeństwa danych z naszego komputera przy każdej modyfikacji lub tworzeniu pliku.

My Book Elite

Do innych możliwości oprogramowania należy zaliczyć m.in. przywracanie plików w przypadku utraty lub nadpisania danych oraz interfejs graficzny obrazujący na ekranie komputera postęp archiwizacji oraz zawartość dysku, z podziałem na kategorie.

My Book Elite

Dzięki sprzętowemu szyfrowaniu dane zgromadzone na dysku mogą zostać zabezpieczone kluczem 256 -bitowym. Ciekawostką jest wyświetlacz urządzenia wykonany w technologii e-papieru, wykorzystywanej w popularnych czytnikach e-booków. Dzięki temu nawet po wyłączeniu dysku możemy odczytać ilość wolnego miejsca.

My Book Elite

Wyświetlaną nazwę możemy dowolnie modyfikować. My Book Elite jest dostępny w trzech wersjach o pojemnościach 1TB, 1,5TB oraz 2 TB. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje złącze USB 2.0. Dysk twardy został objęty 3 letnią gwarancją producenta.

My Book Elite

blog comments powered by Disqus