PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Xiaomi Mi 10 i Samsung Galaxy S20 Ultra - bitwa flagowców

myPhone 2050 handy [TEST]

myPhone 2050 handy to alternatywa dla osób, które nie mogą odnaleźć się w gąszczu funkcji i ustawień w sprzedawanych obecnie smartfonach. Nowy model zainteresuje przede wszystkim osoby szukające telefonu do dzwonienia.

myPhone 2050 handy

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • obsługa dwóch kart SIM
   • intuicyjna obsługa
   • czytelny wyświetlacz 1,8"
   • latarka

   W telefonie myPhone 2050 handy jednak nie zabrakło kilku dodatkowych funkcjonalności. W urządzeniu znajduje się m.in. radio FM, dyktafon oraz odtwarzacze plików audio i video. Myphone posiada również łatwy w obsłudze aparat fotograficzny z kamerą video.

   myPhone 2050 handy

   Telefon umożliwia przechowywanie własnych zdjęć lub plików muzycznych na kartach pamięci microSD. Jednym z podstawowych atrybutów myPhone 2050 handy jest klawiatura, złożona z dużych, czytelnie opisanych klawiszy. Z jej pomocą dużo łatwiej niż w popularnych telefonach można wybrać potrzebny numer, napisać SMS-a, czy też dodać nowy kontakt.

   myPhone 2050 handy

   Obudowa wykonana została z dobrej jakości tworzyw sztucznych w kolorach czarnym, czerwonym i perlistym szarym. Telefon wyposażony został w czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala.

   Kupujemy budżetowca - poradnik >>>

   myPhone 2050 handy

   myPhone 2050 handy to pierwszy aparat z serii Simple Life, pozwalający na używanie dwóch kart SIM jednocześnie. Dual SIM to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Umożliwia korzystanie z promocyjnych tanich rozmów proponowanych przez różnych operatorów komórkowych. Dual SIM to również idealne rozwiązanie dla osób korzystających z dwóch numerów np. służbowego i prywatnego.

   myPhone 2050 handy

   Zastosowana w telefonie bateria pozwala na przeprowadzenie do 7 godzin rozmów oraz na około 20 dni czuwania. Urządzenie, jak wszystkie telefony z serii myPhone Simple Life, objęte jest 36-miesięczną gwarancją, w tym 24-miesięczną w systemie door-2-door.

   blog comments powered by Disqus