PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki laptop dla gracza w 2019?

Samsung R780 [TEST]

Samsung R780 JS03PL to mobilny komputer, który wygląda tak samo dobrze, jak pracuje. Podświetlany diodami LED panel dotykowy, niski profil klawiszy oraz 17-klawiszowa klawiatura numeryczna gwarantują radość z użytkowania tego modelu.

Samsung R780

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • oryginalny design
  • dobra wydajność
  • wysoka rozdzielczość matrycy
  • ergonomiczny rozkład portów
WADY
  • krótki czas pracy na baterii
  • błyszcząca obudowa
  • słaby kąt widzenia matrycy

Nowy dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 wykonany w technologii 32nm zwiększa moc komputera praktycznie we wszystkich zastosowaniach. Notebook Samsung R780 posiada wytrzymałą obudowę zaprojektowaną z myślą o bezpieczeństwie podzespołów komputera, która w dodatku charakteryzuje się odpornością na zadrapania i ślady pozostawiane przez palce.

Samsung R780

Karta NVIDIA GeForce 330M wyposażona w 1GB pamięć zapewnia wyjątkowe parametry graficzne. Oznacza to, że możesz w pełni cieszyć się najnowocześniejszymi grami 3D i kipiącymi akcją filmami w standardzie High Definition. Proporcje ekranu 16:9 stwarzają optymalne warunki do gier i oglądania filmów, bez czarnych pasów otaczających obraz. Ekran posiada maksymalną rozdzielczość WXGA++ 1600x900, dzięki której można wygodnie pracować lub używać multimediów.

Samsung R780

Samsung R780 został wyposażony w zaawansowane technologie komunikacyjne, w tym BT 2.0 oraz port komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie b/g/n, umożliwiający dostęp do szybkiego Internetu oraz danych w dowolnym czasie i miejscu.

Porównywarka notebooków >>>

Samsung R780

500 GB pojemności dysku twardego pozwala na przechowywanie w laptopie dużej ilości danych, np: filmów, muzyki, gier i innych plików. Samsung R780 to notebook oferujący wyjątkowe wzornictwo i wydajność.

Samsung R780

blog comments powered by Disqus
Samsung R780 [TEST]