PODPOWIEDZI:

HP LaserJet CP1525NW

Drukarka laserowa firmy Hewlett Packard o nazwie LaserJet CP1525NW jest kolejnym urządzeniem stworzonym z myślą o biurach. Ma za zadanie szybko, dużo i bezproblemowo drukować.

HP LaserJet CP1525NW

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • WiFi
  • świetna jakość wydruku
  • dobra wydajność i szybkość urządzenia
WADY
  • drogie orginalne tusze

Jej wymiary to 399 x 453 x 254 mm, a waga wynosi 18 kg. Urządzenie mogłoby być nieco mniejsze i lżejsze, ale i tak nie jest źle. Sam wygląd jest dość prosty i mało wyszukany. Użyte materiały są jednak dobrej jakości. Kolor urządzenia to w większości biel oraz czerń w dolnej i bocznej części.

Producent zapewnia nas o szybkiej i bezproblemowej instalacji urządzenia. Niestety użytkownicy Windowsa 7 64x mogą napotkać problemy ze sterownikami. Sama obsługa i sterowanie urządzeniem jest bardzo proste i intuicyjne. Do jakości wydruku nie można mieć zastrzeżeń. Stoi na bardzo wysokim poziomie, głównie dzięki technologiom HP imageRET 3600 i HP EasyColor.

HP LaserJet CP1525NW

Rozdzielczość w pionie i poziomie dla mono i koloru to 600 dpi. Wydajność jest standardowa dla tej klasy urządzeń i wynosi 30 tysięcy stron na miesiąc. Szybkość druku strony A4 w trybie mono to 12 stron na minutę, a w kolorze 8 stron. Szybkość ta jest zadowalająca, choć znajdzie się wiele podobnej klasy urządzeń drukujących nieco szybciej. Inne zalety modelu LaserJet CP1525NW to wbudowane WiFi, rozbudowane oprogramowanie HP, dupleks ręczny czy kabel USB w zestawie.

HP LaserJet CP1525NW

Cena drukarki to koszt rzędu 900 zł. Warto zaznaczyć, że tusze i toner starczają na spory okres czasu, ale oryginalne tusze HP są dość drogie. Zamienniki za to można dostać za stosunkowo małe pieniądze, ale nie każde pozwolą uzyskiwać tak dobrą jakość jak te od firmy HP. Podsumowując drukarka HP LaserJet CP1525NW idealnie nadaje się do małego biura i w pełni wywiąże się ze swych zadań.

blog comments powered by Disqus
HP LaserJet CP1525NW