PODPOWIEDZI:

AOC e2795Vh

Firma AOC działa już długo na rynku monitorów. W kwietniu ubiegłego roku na rynek został wprowadzony model e2795Vh, który miał rywalizować z monitorami od Samsunga, LG i innych większych koncernów.

AOC e2795Vh

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • cena
  • jakość obrazu i dźwięku
WADY
  • serwis firmy AOC

Wizualnie opisywany model nie wyróżnia się niczym szczególnym. Czarna obudowa i podstawa są dobrej jakości, a poszczególne elementy są dobrze spasowane. Przekątna szerokoekranowego monitora wynosi 27 cali, czyli 70 cm. Plusem są szerokie kąty widzenia. Wynoszą one 178 stopni zarówno w pionie, jak i poziomie. Waga monitora z podstawą to 7kg. Złącza wejściowe to DVI-D, HDMI i 15-stykowe D-Sub.

AOC e2795Vh

Rozdzielczość modelu e2795Vh to 1920x1080 pikseli w Full HD. W połączeniu z przekątną ekranu daje to świetne efekty przy oglądaniu filmów czy graniu w gry. Zastosowana technologia podświetlania to LED. Dzięki temu obraz jest bardzo żywy i jasny, a monitor zalicza się do urządzeń bardzo energooszczędnych i spełnia normy ochrony środowiska. Innymi plusami modelu e2795Vh jest kontrast dynamiczny wynoszący 20000000:1 i bardzo krótki czas reakcji. Do dźwięku też nie można się przyczepić. Jest on dobrej jakości.

AOC e2795Vh

Dzięki swoim parametrom i możliwościom, model e2795Vh może nadawać się do biur, pracy w domu lub rozrywki. Niestety serwis firmy AOC odbiega od serwisów innych większych firm, dlatego opisywany monitor nie należy do zbyt popularnych. Kosztuje około 900 zł, co w porównaniu do jego jakości jest ceną dobrą. Ważne by pamiętać, że mniej popularne nie znaczy gorsze. Ewentualny zakup monitora AOC e2795Vh będzie dobrym wyborem, bo w tym segmencie cenowym, nie odbiega niczym od bardziej popularnych modeli.
blog comments powered by Disqus