PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Emporia Solid Plus [TEST]

Firma Emporia od lat wprowadza na rynek telefonów modele wręcz niezniszczalne, kierowane głównie do seniorów lub osób potrzebujących bardzo wytrzymałego telefonu.

Emporia SOLID plus

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • wytrzymałość
  • prosta obsługa
  • połączenia alarmowe
  • bateria
WADY
  • bardzo mała liczba funkcji i ustawień

Model Solid Plus, ma zastąpić zwykłego Solida i pojawi się w połowie tego roku. Nie będzie jednak zbytnio odbiegał wyglądem i funkcjonalnością od swego starszego brata. Ma podobne wymiary - 109 x 50 x 14 mm i mimo zastosowanych materiałów nie jest za ciężki i waży około 90g. Sam wygląd można uznać za dość specyficzny. Duże przyciski i mały, ale bardzo jasny wyświetlacz typu OLED to najbardziej rzucające się w oczy cechy zewnętrzne tego telefonu. Przyciski tworzy klasyczna, numeryczna klawiatura, klawisze dzwonienia i odrzucania połączeń i dwa małe przyciski, które odpowiedzialne są za poruszanie się po menu. Są też boczne klawisze odpowiadające za dostęp do głównych funkcji telefonu.

Emporia Solid Plus

Obsługa telefonu jest banalnie prosta i nikomu nie powinna sprawić problemów. Niestety wiąże się to z bardzo małą ilością funkcji czy ustawień. Praktycznie najważniejsze z nich to latarka na górnej części telefonu, książka telefoniczna na ponad 100 numerów, budzik, kalkulator czy dzwonki polifoniczne. Według zapewnień producenta Solid Plus jest odporny na kurz i wodę do głębokości jednego metra. Dodatkowo telefon ciężko jest w jakikolwiek sposób uszkodzić. Bardzo ważną funkcją telefonu jest opcja numerów alarmowych, które w razie potrzeby wykonują połączenia do pięciu wcześniej ustawionych numerów aż do skutku. Bateria ma 1400 mAh i przy małej liczbie funkcji starcza na długi okres czasu.

Poradnik zakupowy - telefony komórkowe >>>

Emporia Solid Plus

Specyficzny telefon Emporia Solid Plus idealnie sprawdzi się wśród starszych osób, chcących jedynie prostej obsługi i wytrzymałości, a połączenia alarmowe są świetnym i trafionym pomysłem na szybki kontakt z bliskimi w razie niebezpieczeństwa. Cena telefonu nie jest jeszcze znana.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus