PODPOWIEDZI:

LG P940 PRADA 3.0 [TEST]

Telefon PRADA od LG 3.0, zapowiedziany na początek 2012 roku. LG współpracuje z PRADĄ już od kilku lat, a telefon o nazwie PRADA LG 3.0 to najnowszy model powstały w wyniku kombinacji tych marek. W odróżnieniu od poprzednich telefonów Prady, LG PRADA 3 (nazwiemy go tak, dla uproszczenia) jest w pełni wyposażonym smartfonem ze specyfikacją techniczną, dzięki której może konkurować z najlepszymi w swojej klasie.

LG P940 PRADA

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Design
  • Wyświetlacz NOVA
  • Procesor i RAM
  • Graficzna nakładka systemowa
WADY
  • Cena

LG PRADA 3 jest smartfonem opartym na Androidzie 2.3 z jasnym 4,3" wyświetlaczem o roz. 480 x 800 pikseli, 8-megapikselowym aparatem HD 1080p i dwurdzeniowym dwukanałowym procesorem 1GHz z 1GB pamięci RAM.

LG PRADA 3.0

Wysoki standard o którym świadczy specyfikacja techniczna połączony został ze starannym dizajnem, który pozostaje w dużej mierze zgodny z filozofią projektowania firmy Prada, dodatkowo wzbogacony o unikalny i bardzo uproszczony interfejs użytkownika, wyraźnie różniący się od innych urządzeń z systemem Android.

LG PRADA 3.0

Przy grubości zaledwie 8.5 mm, PRADA 3 jest bardzo szczupłym urządzeniem, a kilka dizajnerskich sztuczek, zastosowanych przez projektantów sprawia, że urządzenie wydaje się dużo cieńsze. Z tyłu telefonu znajduje się wzór PRADA Saffiano, a ogólna konstrukcja jest dość estetyczna, choć zasadniczo jest to tylko kolejny czarny, płaski smartfon.

Mimo, że wszystkie telefony z Androidem są do siebie bardzo podobne, 800-nitowy wyświetlacz typu NOVA jest unikalny dla LG i zbliżony do znakomitego panelu znajdującego się w LG Optimus Black.

LG PRADA 3.0

Inną unikalną cechą LG jest dwukanałowa architektura procesora, która daje użyteczny wzrost wydajności, jaki znaleźć możemy np. w LG Optimus 3D.

LG z pewnością nie ograniczało się z technologią przy tym telefonie. Oczywiście może wszystko, co każdy telefon z Androidem, posiada więc łączność 3.5 G, Wi-Fi, Bluetooth i wbudowany GPS, plus nawigację samochodową i dostęp do tysięcy aplikacji z Android Market.

LG PRADA 3.0

Chociaż PRADA 3 ukaże się z Androidem 2.3, zapowiedziano już aktualizację do Androida 4.0 "Ice Cream Sandwich". LG PRADA 3 mierzy 128 x 69 x 8,5 mm i jest wyposażony w dużą 1540 mAh baterię. Posiada 8 GB wewnętrznej pamięci flash plus slot kat pamięci, wraz z Bluetoothem 3.0 i USB 2.0.

Zdaniem LG - PRADA 3 powinna być dostępna z początkiem 2012 roku, nie ma natomiast wytycznych na temat ceny, ale można się spodziewać, że w dniu premiery, wyniesie ona więcej niż 500 euro.

blog comments powered by Disqus