Sony Xperia T vs LG Swift 4x HD [Porównanie]

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
689 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
19.99 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
1600.0000 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Lepsza wydajność Sony Xperia T
  • Ekran w Lg Swift 4x HD
  • Cena LG 4x HD
WADY
  • Cena Xperii T
  • Zdecydowanie gorsze multimedia w LG

Pierwszy test wydajności, któremu poddałem te dwa smartfony był benchamrk Quadrnat. Smartfon LG Swift 4x HD wyposażony jest w czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o taktowaniu 1,5 Ghz. Wynik osiągnięty przez LG jest wysoce zadawalający jednak Sony Xperia T, który posiada bardzo wydajny dwurdzeniowy procesor Qualcomm Krait MSM8260 o taktowaniu 1,5 Ghz niewiele ustąpił wspomnianemu LG.

sony xperia t

Quandrant

LG Swift 4x HD – 5070 pkt

  1. Sony Xperia T – 4812 pkt

Kolejny test był przeprowadzony przy użyciu benchmarku NenaMark 2. Tutaj bezsprzecznie wygrał Xperia T, który do dyspozycji ma chipset graficzny Adreno 225. W tyle pozostawił dwurdzeniowego GeForce`a. Zaznaczyć trzeba, że oba smartfony dysponują taka samą rozdzielczością ekranu 1280x720 pix.

sony xperia t

Nena Mark 2

Sony Xperia T - 60,1 fps

  1. LG Swift 4x HD - 48 fps 2

Korzystanie z podstawowych funkcji nie przysporzyło smartfonom większego problemu, oba telefony wykonywały polecenia błyskawicznie. Strony internetowe też nie stanowiły wyzwania przed LG i Sony, jednak odrobinę szybciej wczytywały się w Xperii T. Ostatecznie zwycięstwo przyznałem Sony Xperii T zważywszy, że za chwile otrzyma najnowszą aktualizacje do Androida 4.1 JB, więc sama wydajność jeszcze wzrośnie. LG może poszczycić się lepszym ekranem oraz zdecydowanie ceną.

sony xperia t

blog comments powered by Disqus