PODPOWIEDZI:

Tracer Avenger Keypad [TEST]

Firma Tracer znana jest z produktów na każdą kieszeń. Tracer Avenger to funkcjonalny keypad, perfekcyjne narzędzie w rękach każdego gracza. Zapraszamy na recenzję tego ciekawego urządzenia.

Tracer Avenger

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dobra jakość wykonania
  • Wygoda użytkowania
  • Funkcjonalność
  • Świetnie trzyma się blatu
WADY
  • Gadżet wyłącznie do gier

Tracer Avenger to niezwykle ciekawe urządzenie. Jest to keypad, czyli wycinek klawiatury najbardziej przydatny w grach komputerowych.

Zacznijmy więc od początku. Samo urządzenie składa się z głównej części, na której umieszczono klawisze oraz z dużej podkładki pod nadgarstek.

Tracer Avenger

Do komputera urządzenie podłączamy za pomocą wtyczki USB, długość kabla jest przeciętna i wynosi około 1,5m.

Tracer Avenger

Od góry keypada umieszczono klawisze F1 do F6. W wielu grach przydają się do rozmaitych funkcji, jak chociażby zmiana dostępnej kamery czy szybki zapis gry. Poniżej umieszczono klawisze numeryczne od 1 do 6. Fani gier typu FPS wiedzą doskonale, że domyślnie pod tymi cyframi kryją się poszczególne bronie. Keypad ułatwia szybki wybór uzbrojenia.

Tracer Avenger

Z prawej strony znajdziemy przyciski escape (przydatny w pauzowaniu gry), print screen, i scroll lock. Natomiast z lewej strony przyciski multimedialne, wyciszenie dźwięku, wyciszanie i zgłaśnianie. Przyciski dodatkowe chodzą lekko i w miarę cicho.

Tracer Avenger

Tracer Avenger

Główna część klawiatury zawiera klawisze najczęściej używane w grach. Najważniejsze to W,S,A,D, służące go poruszania się wirtualnej postaci. Rozmieszczenie klawiszy jest intuicyjne i pracują one miękko i cicho, pomimo dużego skoku.

Tracer Avenger

Na dole głównej sekcji znajdziemy także przycisk mode, który po naciśnięciu zamienia funkcje klawiszy W,S,A,D na funkcję kursorów. Dzięki temu możemy tak naprawdę zaprogramować 8 funkcji dla tych czterech przycisków. Do keypadu nie są dodawane żadne sterowniki dlatego konfiguracji należy dokonać indywidualnie w ustawieniach gier. Keypad nie posiada też wbudowanej pamięci profili.

Avenger posiada dwie spacje o nietypowym kształcie, jednak bardzo wygodne w użyciu. Naciskamy je kciukiem. Umieszczenie dwóch sztuk sprawia, iż urządzenie jest uniwersalne, niezależnie czy gramy lewą czy prawą ręką.

Podkładka pod nadgarstek jest duża i miękka, zapewnia także dobrą przyczepność i naturalne ułożenie dłoni gracza. Cały keypad jest perfekcyjnie wyprofilowany pod dłoń i nawet przy dłuższych rozgrywkach komfort jest wysoki.

Tracer Avenger

Tracer Avenger

Zaletą keypadu są także duże gumki, trzymająca Avengera pewnie podłoża.

Podsumowanie

Keypad Avenger firmy Tracer to świetnie urządzenie dla każdego gracza. Przy okazji posiada świetny stosunek jakości do ceny, za co od naszej redakcji otrzymuje najwyższą ocenę oraz rekomendację portalu Videotesty.pl.

Rozpakowanie keypadu Tracer Avenger na Videotesty.pl

blog comments powered by Disqus
Tracer Avenger Keypad [TEST]