PODPOWIEDZI:

Lokówka Braun Satin Hair 7 [PREZENTACJA]

W ostatnim czasie testowaliśmy dwa urządzenia z linii Braun Satin Hair 7. Ich cechą wspólną była wysoka jakość oraz funkcjonalność. Czy tak też jest z lokówką Braun Satin Hair 7? Przekonajcie się, czytając tą recenzję.

Braun Satin Hair 7

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • System IONTEC
  • Duży zakres regulacji temperatury
WADY
  • Brak uchwytu do zawieszenia

Tym razem w moje ręce trafiła lokówka Braun Satin Hair 7. Lokówka jest bardzo fajnym uzupełnieniem serii, tak samo jak pozostałe urządzenia wyposażona jest w znakomity system IONTEC. Przypomnijmy, technologia IONTEC ma służyć ochronie włosów, dzięki strumieniu jonizującemu podczas stylizacji włosy pozostają nawilżone, gładkie i nie elektryzują się.

Lokówka Braun Satin Hair 7

Lokówka Braun Satin Hair 7

Ceramiczna powierzchnia grzejna ma chronić końcówki utrzymując strukturę włosa w dobrej kondycji. Grzałka jest wąska, dzięki czemu nadaje się do zakręcania drobnych loków. Lokówka ma dziewięć stopni regulacji temperatury od 135 do 185 stopni, do maksymalnej nagrzewa się w około minutę.

Lokówka Braun Satin Hair 7

Lokówka Braun Satin Hair 7

Przewód zasilający ma dwa metry długości, jest obrotowy, ale podobnie jak ostatnio recenzowana prostownica Braun Satin Hair, nie ma uchwytu do zawieszenia, co jest moim zdaniem małym minusem urządzenia. I podobnie jak prostownica, lokówka również wyposażona jest w funkcję „strażak”, czyli wyłącza się po 30 minutach nie używania.

Lokówka Braun Satin Hair 7

Lokówka Braun Satin Hair 7

Lokówka kosztuje od około 160 do 180zł. Dokładne jej ceny oraz sklepy w jakich możecie ją nabyć, znajdziecie poniżej w „znalezionych ofertach”.Moja opinia

No cóż, kolejny raz muszę napisać, że moje włosy nie są podatne na kręcenie właściwie wcale. Efekt testu praktycznego widzieliście już zapewne na filmie, a jeśli nie to zapraszam do obejrzenia. Jednak samo urządzenie wykonane jest porządnie - to muszę przyznać. Posiada ciekawe funkcje a cena jest na odpowiednim, moim zdaniem poziomie jak na dobrej klasy lokówkę.

blog comments powered by Disqus
Lokówka Braun Satin Hair 7 [PREZENTACJA]