PODPOWIEDZI:

Bose AE2w [RECENZJA]

Bose AE2w to bezprzewodowe słuchawki dla najbardziej wymagających. Lekka i wygodna konstrukcja oferuje dźwięk w niesamowitej jakości, krystalicznie czysty i pełen detali. Jak te wyjątkowe słuchawki sprawiły się w testach dowiecie się z poniższej recenzji.

Bose AE2w Bluetooth

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Niesamowicie wygodne
  • Lekkie
  • Świetna jakość dźwięku
  • Bluetooth
  • Opcjonalne podłączenie kablem Mini-Jack
WADY
  • CENA

Do naszej redakcji dotarł niewielki kartonik, wraz z najnowszymi słuchawkami firmy Bose i akcesoriami.

Bose AE2w


Słuchawki AE2w od pierwszego spojrzenia robią dobre wrażenie. Są niewielkie. ładnie wykonane i lekkie. Ważą niecałe 150 gram.
Po założeniu ich na głowę praktycznie ich nie czuć, poza niewielką wagą świetnie dopasowują się do głowy i przede wszystkim nie uciskają.

Utrzymane w czarnych kolorach wyglądają niezwykle elegancko. Pałąk wyściełany jest miękką gąbką, poprawiającą komfort noszenia.

Bose AE2w

Regulacja słuchawek odbywa się w sposób tradycyjny, poprzez rozsuwanie pałąka po obu stronach. Słuchawki są wykonane z bardzo elastycznego i wytrzymałego materiału.
Dopasują się równie łatwo do dziecka jak i dorosłego słuchacza.

Bose AE2w


Muszle są dość duże, owalne. Bez problemu zakrywają całe ucho a także pozwalają komfortowo używać słuchawek osobom noszącym okulary. Obicie muszli to najwyższej jakości skóra.

W kartoniku znaleźć można także praktyczny woreczek ochronny, służący do przechowywania słuchawek. Sądzę iż mało przydatny, gdyż jeśli raz posłuchamy jak grają słuchawki AE2w i jaki komfort noszenia zapewniają to nie będziemy chcieli przestawać z nich korzystać.

Bose AE2w


W zestawie jest także kabel USB-MicroUSB służący do ładowania bezprzewodowego modułu.

Oczywiście najważniejszym elementem zestawu, poza słuchawkami jest moduł Bluetooth.
Jest niewielki i na dodatek odczepiany. Po jego rozłączeniu słuchawki możemy podpiąć do komputera bądź innego urządzenia za pomocą kabla z wtykiem Mini-Jack. Stają się wtedy słuchawkami przewodowymi.

Moduł Bluetooth działa bezproblemowo na odległość 8-10 metrów od urządzenia z którym jest sparowany. Ładowanie wewnętrznej baterii trwa 3 godziny a w zamian możemy się cieszyć aż 7 godzinami użytkowania bez kabli.

Bose AE2w

Moduł posiada przyciski do parowania, regulację głośności a nawet wbudowany mikrofon, przydatny dla posiadaczy smartfonów do obierania rozmów i sterowania aplikacjami za pomocą głosu. Diody informują o statusie urządzenia a parowani nie powinno sprawić żadnego problemu.

Bose AE2w


A teraz kilka słów o rzeczy najważniejszej. dźwięku płynący z AE2w. Firma Bose co prawda nie udostępnia żadnych danych technicznych sprzętu ale dowiedzieliśmy się, iż słuchawki BoseAE2w wyposażone zostały w technologię Triport®, zapewniać ma ona pełnozakresowy, zrównoważony dźwięk z lekkiej konstrukcji. Aktywna korekcja w module sterującym wprowadza zauważalną poprawę jakości dźwięku. Tyle jeśli chodzi o zapewnienia producenta. A jak jest naprawdę?
Dźwięk wydobywający się z AE2w jest fenomenalny. Słuchawki grają naprawdę głośno, jednak krystalicznie czysto. Bogata scena dźwiękowa uzupełniana jest mocnymi tonami niskimi.
Bose to klasa sama w sobie. Przekonałem się już, iż produkty tej firmy zaskakują zawsze niesamowitym dźwiękiem i najwyższą jakością materiałów i solidnym wykonaniem.
Podsumowanie
Bose AE2w to naprawdę świetne słuchawki. Są lekkie, wytrzymałe i przede wszystkim świetnie grają. Jedyny ich minus to cena, wynosząca 1049 zł. Mimo wszystko słuchawki są produktem godnym polecenia dla najbardziej wymagających słuchaczy. Słuchawki AE2w z pewnością zadowolą każdego użytkownika i pozostawią niezatarte wspomnienia.
blog comments powered by Disqus