Jak Stuningować Komputer? Moderzy o swoich projektach

Jak Stuningować Komputer? Moderzy o swoich projektach

Twoja stara obudowa od komputera nie musi być nudna i nie musisz jej chować przed swoimi znajomymi. Istnieje wiele sposobów na stworzenie projektu, który spowoduje wytrzeszcz oczu na twarzach twoich znajomych, zaraz po wejściu do pokoju. Takie sposoby pokarzą nam moderzy. Więcej na ten temat w tym artykule.

moonshine factory.

Pierwszy do odstrzału jest Moonshine Factory. Komputer autorstwa Krzysztofa Zawiślińskiego cechuje się drewnianą obudowę. Usunął panele boczne i zastąpił je drewnianymi, wykonanymi przez siebie. Zostawił tylko złączki. W panelu przednim zamontował stare radio, które jak mówi: "Kupiłem na allegro i nawet nie wiem z jakiego to samochodu". Jest ono radiem mechanicznym. Nie jest to jednak tylko ozdoba. Pod każdy mechaniczny element, autor podczepił przycisk cyfrowy, co oznacza, że każdy z nich ma jakąś funkcję np: zmniejszenie temperatury cieczy. W środku znajdziemy również termometr przyczepiony do zbiornika chłodzenia cieczą. Wszystko w stylizacji steampunkowej. 

Jeżeli chcecie się z nim skontaktować kliknijcie TU.

moonshire factory modding jak zaczac tajemnice moddingu krzysztof zawislinski

Podzespoły wykorzystane przez moonshine factory:

skeeper

Komputer autorstwa Skeepera jest typem desktop (ułożony poziomo, nie pionowo), co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadkim zjawiskiem. Większość podzespołów znajduje się nad obudową,co uniemożliwia postawienie na jednostce centralnej monitora, a takie jest pierwotne założenie desktop. Wewnątrz znajduje się tylko zasilanie i podświetlenie plus okablowanie. Elementem wyróżniającym ten projekt jest niesamowity rezerwuar o którym nasz rozmówca opowie na naszym filmie na youtube.

skeeper modding projekt

Podzespoły wykorzystane przez Skeepera:

Jeżeli chcecie się z nim skontaktować kliknijcieTU.

mistert. design

Zielony Bane. Jego nazwa pochodzi z serii gier Batman Arkham. Powodem nazewnictwa jest podobieństwo zielonych rur w układzie chłodzenia, do narkotyku, którego używał wróg Batmana. Patryk, czyli autor tego projektu do stworzenia tego designeu wykorzystał rurki akrylowe, które po podgrzaniu dowolnie wyginał. Dodając do tego podświetlenie, efekt wygląda oszałamiająco.

Kontakt do Mister T.Design TU.

mister t design modding bez tajemnic jak zrobic rourki akrylowe podstawy moddingu

Podzespoły wykorzystane przez mistert.design

  • Procesor: Intel I7 4790k
  • Karta Graficzna: 2x EVGA GTX 980ti
  • RAM: 16GB Corsair Dominator GT
  • Zasilacz: be Quiet Dark Power Pro 800w
  • Obudowa: be Quiet Dark Base Pro 900
  • Chłodzenie LC: 2x chłodnica Alphacool 480, pompka alphacool vp755, bloki gpu ekwb, blok cpu bitspower summit ef, 8x phobya Black eloop

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more