PODPOWIEDZI:

5 Najdroższych Telefonów na Świecie! Czy Stać Cię na Nie?

5 Najdroższych Telefonów na Świecie! Czy Stać Cię na Nie?

Żyjemy w świecie, w którym wartość sprzętów technologicznych bardzo szybko spada, ponieważ starzeje się ona szybciej niż... w zasadzie wszystko. Czy stać Cię zatem na 10-letni telefon?

5. Diamond Crypto Smartphone

Ten telefon wart jest prawie 1,3 miliona dolarów oraz działa na platformie Windows CE. Posiada klawiaturę fizyczną oraz jest wysadzany 50 diamentami, z czego aż 10 należy do jednego z najrzadszych gatunków diamentu. Przycisk nawigujący, który znajduje się na środku telefonu, wykonany jest z 18-karatowego złota. Jeżeli wybierze się model tego telefonu z drewnianymi elementami, to będą one ręcznie wyrzeźbione. A co z podzespołami? Crypto Smartphone ma dotykowy ekran o przekątnej 2,2 cala oraz rozdzielczości 240x320 pikseli.  Główny procesor pochodzi od Motoroli i ma 266 MHz. Wewnątrz diamentowego telefonu znajduje się 64 mb pamięci RAM. Bateria litowo-polimerowa o pojemności 1350 mAh wystarczy na 2 godziny rozmów, natomiast w trybie czuwania wytrzyma ona aż do 100 godzin. Ile zapiszecie na tym cudeńku kontaktów? Około 4 tysięcy. A co z internetem? Wspiera go, lecz nie posiada modułu Wi-Fi; odbiera natomiast zasięg 2G. Jeżeli macie w kieszeni wolne 1,3 milionów $, to droga wolna - możecie kupić ten telefon.

Diamond Crypto Smartphone

4. GoldVish Le Million

Ten telefon to projekt stworzony przez autora luksusowych zegarków oraz biżuterii - Emanuela Gueita. Sprzęt ten w księdze rekordów Guinessa został uznany za najdroższy sprzedany telefon w historii - jego wartość przekroczyła 1,3 mln $. Całość wysadzana jest 18-karatowym złotem oraz 20-karatowymi diamentami. Rysek raczej na nim nie uświadczymy, ale czy błyszczące elementy oraz odporność na zarysowania warte są takiej ceny? Oto, co znajdziemy w środku tego telefonu: niewymienialna, litowo-jonowa bateria o pojemności 950 mAh, 2 GB pamięci wewnętrznej oraz jeden aparat o rozdzielczości 2 Mpix. Całość obsługiwana jest tylko i wyłącznie przyciskami fizycznymi i wygląda jak prestiżowy banan. Na pewno taki telefon spodoba się równie prestiżowym małpkom. Słyszałem, że złoto przyspiesza metabolizm.

GOLDVISH LE MILLION

3. iPhone 3G King’s Button

To tak właściwie zwyczajny iPhone 3G; jednakże prestiżowy jubiler z Austrii - Peter Aloison - udoskonalił go zamieszczając na nim 138 małych diamencików w okolicy złotych krawędzi ramek, co podniosło jego wartość do 2,4 milionów dolarów. Skąd nazwa ,,przycisk króla"? Home button został zastąpiony 6-karatowym diamentem. Jaka jest moja opinia? W dzisiejszych czasach iPhone 3G raczej nie umili właścicielowi przesiadywania na tronie, bo za dużo aplikacji dostępnych na to urządzenie to się nie ostało.

iPhone 3G King's Button

2. Supreme Goldstriker iPhone 3G 32GB

Kolejny iPhone na naszej liście, tym razem o wartości wynoszącej 3,2 milionów $. Skąd ta cena? 
Wykorzystano do jego produkcji 270 g 22-karatowego złota oraz wszczepiono w niego 53 jednokaratowe diamenty. Dodatkowo na środku zamontowano 7-karatowy diament, a cała obudowa wzmocniona jest granitem

SUPREME GOLDSTRIKER IPHONE 3G 32GB

1. Diamond Rose Iphone 4 32GB

Oferta dotyczy telefonu, który w dzisiejszych czasach nadal odstaje od najsłabszych ,,chińczyków", ale za to przynajmniej posiada już wbudowane 32GB pamięci wewnętrznej. Można zakupić go za 8 milionów dolarów. Cenę zawyża 500 pojedynczych diamentów, którymi są wysadzane m.in. logo Apple oraz home button

DIAMOND ROSE IPHONE 4 32GB

blog comments powered by Disqus
5 Najdroższych Telefonów na Świecie! Czy Stać Cię na Nie?