PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Drukarka Dla Ucznia - Jaką Wybrać?

Drukarka Dla Ucznia - Jaką Wybrać?

Drukarka to narzędzie niezbędne dla każdego ucznia oraz studenta. Warto wybrać taką, która będzie najwydajniejsza, ale też najbardziej ekonomiczna. Dodatkowe funkcje jak skaner, czy druk dwustronny będą dodatkowymi atutami! Zobacz, jakie drukarki polecamy na rok szkolny 2017/18!

Epson L310

Epson L310 to podstawowa drukarka, bez funkcji bezprzewodowych i skanera, jednak jest najtańsza w całym zestawieniu. Posiada system "bezkartridżowy", czyli pojemniki, które uzupełniamy tuszem. Ta technologia, jak zapewnia producent, pozwala na drukowanie czarno-białych stron nawet przez dwa lata! Ekonomicznie  wypada to świetnie! Jeśli potrzebujecie prostej, oszczędnej i wydajnej drukarki, to powinniście zainteresować się tym modelem!

Epson L310


TOP 5 Najlepszych tanich płyt głównych pod Coffee Lake

Epson L386

To chyba najbardziej optymalny model, posiadający podobnie jak tańszy brat, system "bezkartridżowy", lecz dodatkowo Epson L386 posiada łącznośćbezprzewodową WiFi, a także przydatny w wielu sytuacjach skaner. Dzięki WiFi, drukarkę możemy podłączyć do naszej domowej sieci i drukować dokumenty z każdego komputera w domu. Skaner? Tu chyba nie muszę mówić o przydatności tej funkcji, zwłaszcza jeśli chodzi o uczniów szkoły średniej, czy studentów. Nie trzeba biegać do punktów xero albo robić zdjęć notatek, po prostu wrzucamy je w skaner i gotowe!

Epson L836

Epson L805

Jeśli idziecie do szkoły artystycznej, albo po prostu kochanie drukować zdjęcia, powinniście zainteresować się modelem Epson L805! Ta drukarka wyróżnia się szybkością drukowania w wysokiej, fotograficznej jakości, a także większymi zbiornikami na tusz. Nie została również pozbawiona łączności WiFi, dzięki której szybko wydrukujemy zdjęcia, nawet prosto z aparatu! Jeśli zależy Wam na jakości drukowanych zdjęć, to powinniście zainteresować się tym modelem!

Epson L805

Brother T500W

Sam posiadam drukarkę tej firmy i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam Wam model Brother T500W, który jest bezpośrednim konkurentem dla Epsona L386! Również posiada system pojemników uzupełnianych tuszem, a także łączność bezprzewodową WiFi i skaner. Drukarki Brother są niezwykle niezawodne i równie wydajne jak Epson. Model T500W jest świetnym przykładem stosunku ceny do jakości.

Brother T500W

HP OfficeJet Pro 8715

Ostatnią propozycją jest prawdziwy kombajn w przystępnej cenie - HP OfficeJet Pro 8715! Nie jest to model tak wydajny i ekonomiczny, jak poprzednie propozycje, jednak nadrabia mnogością funkcji! Oprócz łączności bezprzewodowej WiFi i skanera, oferuje również automatyczny druk dwustronny, który jest nieoceniony, jeśli chodzi o przygotowywanie różnych projektów czy referatów, a także wyposażony jest w faks, który pozwala wykorzystać urządzenie HP również w celach biznesowych.

HP OfficeJet Pro 8715

Podsumowanie

Warto zatem myśleć ekonomicznie i zdecydować się na drukarkę, której używanie będzie nas kosztowało jak najmniej. Podczas wyboru takiego urządzenia, musimy także wziąć pod uwagę, jakie funkcje są nam potrzebne i czy stać nas, by dołożyć do urządzenia z wbudowanym skanerem, który w wielu sytuacjach okazuje się bardzo pomocny.

blog comments powered by Disqus
Drukarka Dla Ucznia - Jaką Wybrać?